Piórnik do kolorowania? Czemu nie!


Nie tak dawno pokazałam Wam nasze odkrycie jeśli chodzi o przygotowywanie wyprawki szkolnej. Kto przegapił post to zapraszam TUTAJ. Plecak, który skradł serce Oli. Wszystko za sprawą magicznego okienka ;)

Dziś również będzie magicznie... kolejny wyprawkowy gadżet - piórnik. Piórnik ważna rzecz, mieści on bowiem wszystko co ważne podczas pracy na lekcji... kredki, długopis, ołówek, gumka a nawet klej czy nożyczki.


Piórnik nie byle jaki bowiem jest to piórnik TOPGAL, który dziecko samodzielnie może przyozdobić, pokolorować i nadać mu charakteru. 
Wewnątrz piórnika znajduje się kieszonka z siateczki zamykana na zamek oraz skrzydło z gumowymi uchwytami na przybory do pisania. Pod skrzydłem jest dużo wolnej przestrzeni na kredki lub inne ważne drobiazgi. Piórnik jest usztywniany.Piórnik, w którym dziecko może pokolorować tylko detale bądź całość włącznie z tłem. Pamiętam jak dziś, że jako dziecko również próbowałam malować po swoich piórnikach. Niestety, moje nie były do tego przystosowane, a to co na nich powstawało często-gęsto po kilku dniach się rozmazywało, a piórnik zamiast wyglądać pięknie wyglądał brzydko.

Uwaga! Do kolorowania używamy tylko i wyłącznie kredek. Mazaki czy pisaki mogą się rozlewać poza wyznaczone linie.


Na naszym filmiku zobaczycie jakie to proste :)


TOPGAL ponownie nas zaskoczył!

Więcej piórników zarówno dla chłopców jak i dziewczynek znajdziecie TUTAJ.


Prześlij komentarz

0 Komentarze