Cały świat jest cudemBardzo lubimy książki Wydawnictwa Nasza Księgarnia, bowiem są to książki z najwyższej półki, świetnie przygotowane pod każdym względem. Kto posiada książki wydane przez to wydawnictwo, ten wie o czym piszę :)
Niedawno spod ich skrzydeł ukazała się wspaniała nowość... Cały świat jest cudem. Ilustrowany przewodnik po tajemnicach przyrody. 144 strony podzielone i fajnie dopracowane, poukładane i posegregowane. Bez problemu odnajdzie się tu każdy. Trzy główne rozdziały... nauki o życiu, Nauki o Ziemi, Nauki fizyczne. Każdy rozdział zawiera podrozdziały.Dla kogo przeznaczona jest ta książka? Zdecydowanie już dla dzieci szkolnych. Przedszkolaki mogą nie "ogarnąć" jeszcze zagadnień w niej poruszanych i choć wszystkie zostały tak dopracowane, opracowane i rozpracowane, że są zrozumiałe, a ich ilość treści nie przytłacza to zdecydowanie polecam ją dla dzieci 7+.

W książce znajdziemy wiele ciekawych porównań i zabawnych wstawek, które uatrakcyjniają przyswajanie wiedzy i sprawiają, że nauka pokazana jest od ciekawej strony. 

Książka ta to świetny sposób na uzupełnienie szkolnej wiedzy, ale również wspaniały dodatek dydaktyczny.Cały świat jest cudem. Ilustrowany przewodnik po tajemnicach przyrody.

POLECAMY!Prześlij komentarz

0 Komentarze