środa, 9 października 2019

Rozkoduj z nami jesienne zwierzaki

Kreatywnie w domu


Jesiennego kodowania ciąg dalszy... były drzewka są i zwierzaki... jeżyk, wiewiórka i lisek. Tak jak poprzednio kodowanie na różne sposoby i na różnym poziomie trudności. Kodowanie dla przedszkolaka jak i starszaka.


KODOWANIE JESIENNE ZWIERZAKI

AUTUMN ANIMALS CODING FREE WORKSHEETSKodowanie po cyferkach czyli uwielbiane przez moje przedszkolaki kolorowanki (bo tak właśnie je nazywają).


Kodowanie rzędami - tu dzieciaki doskonale ćwiczą przeliczanie, bowiem cała zabawa opiera się na przeliczaniu kratek i ich kolorowaniu według zadanego kodu.


Dla dzieci, które są niechętne do kolorowania można wydrukować zakodowany obrazek, porozcinać go po kratkach, a dziecko zamiast kredki będzie kleiło kwadracik koło kwadracika.


Podążaj za strzałkami to zabawa w dla starszaków choć moje wyćwiczone w boju przedszkolaki również dają radę :) W zabawie tej trzeba być niezwykle skupionym i uważnym bowiem jeden błąd i powstanie zupełnie inny obrazek ;)
Po rozkodowaniu obrazka można go oczywiście pokolorować :)Dla tych, którzy chcieliby pobawić się tak jak moje przedszkolaki przygotowałam plik do pobrania...

KODOWANIE JESIENNE ZWIERZAKI

AUTUMN ANIMALS CODING FREE WORKSHEETS

Pobierajcie, drukujcie i bawcie się dobrze :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates