Rozkoduj z nami jesienne zwierzakiJesiennego kodowania ciąg dalszy... były drzewka są i zwierzaki... jeżyk, wiewiórka i lisek. Tak jak poprzednio kodowanie na różne sposoby i na różnym poziomie trudności. Kodowanie dla przedszkolaka jak i starszaka.Kodowanie po cyferkach czyli uwielbiane przez moje przedszkolaki kolorowanki (bo tak właśnie je nazywają).


Kodowanie rzędami - tu dzieciaki doskonale ćwiczą przeliczanie, bowiem cała zabawa opiera się na przeliczaniu kratek i ich kolorowaniu według zadanego kodu.


Dla dzieci, które są niechętne do kolorowania można wydrukować zakodowany obrazek, porozcinać go po kratkach, a dziecko zamiast kredki będzie kleiło kwadracik koło kwadracika.


Podążaj za strzałkami to zabawa w dla starszaków choć moje wyćwiczone w boju przedszkolaki również dają radę :) W zabawie tej trzeba być niezwykle skupionym i uważnym bowiem jeden błąd i powstanie zupełnie inny obrazek ;)
Po rozkodowaniu obrazka można go oczywiście pokolorować :)Dla tych, którzy chcieliby pobawić się tak jak moje przedszkolaki przygotowałam plik do pobrania...


Jeśli jesteś zainteresowana/y otrzymaniem powyższych kart pracy napisz do mnie :)


Postaw mi kawę na buycoffee.to


Pamiętaj, że otrzymane karty są przeznaczone tylko i wyłącznie do Twojego domowego użytku a nie na sprzedaż.
Pobierajcie, drukujcie i bawcie się dobrze :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze