Basia do słuchaniaOdkąd pojawiła się u nas Basia, każda jej nowość jest u nas przyjmowana z wielkim entuzjazmem. Na każdą nową Basię czekamy z utęsknieniem. Basię bowiem bardzo lubimy, czyta się ją z przyjemnością a słucha z jeszcze większą :) I o tym słuchaniu w dzisiejszym poście będzie głośno ;)

Nie raz i nie dwa na bogu pokazywałam Wam Basine nowości... cóż zajmuje ona coraz większą część naszej biblioteki. A teraz, gdy ukazała się wersja z audiobookiem jest ona pożądana jeszcze bardziej :)


11 wspaniałych basinych opowieści... od przedszkola, przez bałagan, taniec, biwak po plac zabaw i słodycze. Jednym słowem genialne wydanie i świetna pozycja, z powodzeniem sprawdzi się podczas podróży. Z racji, iż w książce mieści się aż 11 opowieści jest ona całkiem, a całkiem gruba.


Basia w wersji do słuchania to super alternatywa w momencie, gdy nie mamy czasu na czytanie (bo są i takie momenty), a samo słuchanie świetnie rozwija wyobraźnię i koncentracja, dziecko odpływa w świat z bajki, staje się jego częścią. Młodsze dzieci, które jeszcze nie do końca potrafią skupić się na wysłuchaniu audiobooka do końca, przyciągnie książka i obrazki w niej zamieszczone. Dzięki nim dziecko będzie mogło śledzić to co usłyszy, a to zdecydowanie poprawi jego czas skupienia. Rewelacyjna myśl, aby do audiobooka dołączyć książkę! Brawo!
Znacie Basię? A może chcielibyście ją poznać? Dla tych co jeszcze Basi nie znają... UWAGA... posiadanie choćby jednego egzemplarza przygód tej małej dziewczynki UZALEŻNIA! Jesteśmy tego żywym przykładem. Dodam jeszcze, że z tego nie da się wyleczyć :P Ci co znają ją doskonale mogą to potwierdzić :)

My uwielbiamy Basię! Jest taka normalna! Pełna humoru, pokazuje dziecięcy świat i ich uczucia, dziecięcą perspektywę i ich sposób postrzegania. To najlepsza przyjaciółka każdego przedszkolaka! Z niecierpliwością czekamy na kolejne nowości :)Prześlij komentarz

0 Komentarze