Idealny prezent pod choinkę – fotokalendarz ze zdjęciami dziecka


Idealny prezent pod choinkę – fotokalendarz ze zdjęciami dziecka

Najlepsze prezenty to te, które szybko się nie nudzą i nie zostaną rzucone gdzieś w kąt tuż po świętach. Takie, które dają nie tylko radość, ale są również praktyczne. Do takich propozycji z pewnością należy fotokalendarz ze zdjęciami dziecka. Umożliwia on wykorzystanie własnych, ulubionych kadrów z milusińskimi, tak aby przez cały rok móc cieszyć się najpiękniejszymi chwilami. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się, jak szybko i łatwo zaprojektować taki fotogadżet oraz poznać ciekawe inspiracje.


Fotokalendarz pod choinkę - dlaczego to świetny pomysł?

Z fotokalendarza znalezionego pod choinką ucieszą się wszyscy - zarówno dzieci, jak i dorośli. Może on ozdobić każde pomieszczenie, np. kuchnię, pokój dziecinny, salon czy gabinet. Dzięki dostępności szerokiej gamy formatów można go dostosować do każdego pomysłu. Kalendarze biurkowe mogą zajmować honorowe miejsce na biurku. Nie tylko przypomną o ważnych terminach, ale wzbogacone zdjęciami pociechy dodadzą motywacji do pracy i będą wprawiać w dobry nastrój.

Fotokalendarz może być zaprojektowany w dowolny sposób - ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. To sprawia, iż może mieć poważny, stonowany wygląd i być prezentem dla dziadków albo może być nieco zwariowany i trafić do zbuntowanych nastolatków. Pod jedną choinka mogą się znaleźć różnorodne kalendarze ze zdjęciami dzieci, które będą cieszyć wszystkich domowników.

Fotokalendarz sprawi radość nie tylko poprzez to, iż zawiera zdjęciach pociech, ale również fakt, iż jest wydrukowany na wysokiej jakości papierze i znakomicie się prezentuje. Wysoka jakość wykonania połączona z autorskim projektem sprawią, iż będzie to jedyny w swoim rodzaju prezent. To także świetny podarunek, który łączy pokolenia i pozwala zainteresować dzieciaki fotografia. W przypadku młodzieży szkolnej taki spersonalizowany gadżet zachęci je również do lepszego planowania czasu.

Fotokalendarz ze zdjęciami dzieci - jak zaprojektować?

Stworzenie foto kalendarza jest niezwykle łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy skorzystać z wyjątkowo intuicyjnego oprogramowania CEWE Fotoświat lub kreatora dostępnego online. Pierwszym krokiem jest wybranie interesującego formatu, a następnie aplikacja przeprowadzi w przyjemny sposób przez wszystkie etapy powstawania fotokalendarza. Można wpływać niemal na każdy element takiego gadżetu, m.in. kolorystykę czy układ fotografii. Możliwe jest także dodanie własnych napisów, obrazków, teł czy ramek.

Oprogramowanie umożliwiające tworzenie fotokalendarzy zostało zaprojektowane tak, aby można go było swobodnie używać już od pierwszego razu. Podpowiedzi ekranowe dadzą jasną informację, czy wybrane fotografie są odpowiedniej rozdzielczości, tak iż pozwolą wydrukować fotokalendarz w możliwie najlepszej jakości.

Pomysły na fotokalendarz ze zdjęciami dzieci

Kalendarz z ulubionymi fotografiami daje ogromny potencjał. Zdjęcia dzieciaków mogą posłużyć do stworzenie wielu różnorodnych projektów, które ucieszą każdego. Przykładowo wielu wzruszeń dostarczy taki prezent z najfajniejszymi kadrami wnucząt. Dziadek i Babcia będą mogli każdy dzień rozpoczynać od spojrzenia na fotografię swoich ukochanych.

Kwadratowy kalendarz ścienny to wyjątkowo subtelna forma, która może posłużyć do stworzenia pamiątki dla świeżo upieczonych rodziców lub z okazji roczku. Zebranie wszystkich zdjęć malucha z ostatnich dwunastu miesięcy da wzruszający wgląd w to, jak pociecha zmieniała się i dorastała. Może to zapoczątkuje tradycję, która pozwoli zbudować niesamowitą kolekcję fotografii z różnych etapów życia?

Znakomitym pomysłem na wykorzystanie zdjęć dzieciaków są terminarze i kalendarze biurkowe. Te gadżety przydadzą się w pracy, a wzbogacone zdjęciami pociech zmobilizują do pracy i wprowadzą w dobry nastrój każdego dnia. Elegancki wygląd i możliwość dostosowania do charakteru oraz stylu obdarowywanego sprawiają, że są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż przypadkowe kalendarze z reklamami. Prześlij komentarz

0 Komentarze