czwartek, 21 listopada 2019

Kartki świąteczne z motywem choinki

Kreatywnie w domu


Kilka dni temu pokazałam Wam nasze kartki świąteczne z motywem choinki z wykonaniem których poradzą sobie przedszkolaki --> KLIK. Dziś również będzie choinkowo, ale w wersji dla starszaka :)


4 proste w wykonaniu choinki z papieru (i bibuły), choinki z efektem 3 D...

Choinka z bibuły - bibułę tniemy na paski. Jeden z końców każdego paska przyklejamy w górnej części kartki, paski lekko skręcamy i przyklejamy drugi koniec bibuły na dole kartki.Wywijana choinka - przygotowujemy paski papieru różnej szerokości, każdy z pasków nacinamy i za pomocą nożyczek końcówki wywijamy do góry. Paski przyklejamy na kartkę papieru w taki sposób aby wyglądem przypominała choinkę.
Choinka z kółek - potrzebujemy kółek różnej wielkości. Kółka składamy na pół i przyklejamy na kartkę w sposób pokazany na filmiku poniżej.
Choinka przeplatanka - choinka, którą wykonaliśmy po raz pierwszy kilka lat temu ale do dziś jej wykonanie jest najchętniej czytanym postem w okresie świątecznym, dlatego też dziś pokażemy Wam jej wykonanie na filmiku.


Zapraszam do oglądania filmiku, na którym krok po kroku pokazujemy wykonanie każdej z powyższej choinki...Zapraszam również do subskrybowania naszego konta na YOUTUBE :) KLIK

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates