środa, 4 grudnia 2019

Zabawy plasteliną na Święta

Kreatywnie w domu

Kartki świąteczne w wersji papierowej za nami. Dziś zabawy plasteliną i wspieranie motoryki małej. Niestety kartki te nie nadają się na kartki świąteczne, chyba, że znacie jakiś magiczny sposób aby plastelina nie tłuściła kartki, to się pochwalcie z nami :)


Kartki z motywem choinki...

Część z nich wykonana z plasteliny spaghetti, w której to mamy gotowe długie "sznurki" plasteliny. Plastelinę możemy zwijać w kółeczko i układać jedno obok drugiego aż utworzą choinkę czy też możemy tworzyć ślimaka na kształt choinki.
Z gotowych "sznurków" plasteliny możemy zrobić również bombki, które świetnie się prezentują... Czemu użyliśmy gotowców? Ponieważ do zrobienia tych prac użyliśmy całkiem sporo plastelinowych "sznurków". Dzieciaki szybko zniechęciły się tworzeniem swoich "sznureczków"i na dalsze tworzenie prac nie starczyłoby im już chęci i zapału.Choineczka i bombka wykonana z kulek plasteliny...

Wersja z mini-kuleczek...Etapy z twórczej zabawy możecie zobaczyć na naszym filmiku. Zapraszam do oglądania...


Zapraszam również do subskrybowania naszego konta na YOUTUBE :) KLIK

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates