Uczę się, bawiąc z biedronkąDawno nie było u nas tego typu książeczek... książeczek dla przedszkolaków. Mam wrażenie, że najmłodsza opanowała bloga ;) Dlatego dziś nadrabiamy i do wspólnej zabawy z biedronką zapraszamy :)


Uczę się, bawiąc z biedronką to interaktywne książki dla dzieci pozwalające na ich samokontrolę. Wszystko za sprawą magicznej biedronki.
Wystarczy, że dziecko położy biedronkę na kółku ze swoją odpowiedzą, lekko ją przyciśnie, a dowie się czy jego odpowiedź jest poprawna. W jaki sposób? Biedronka zaświeci się na zielono. Jeśli udzieli złej odpowiedzi, biedronka zaświeci się na czerwono. Zaletą tej książki jest to, iż dziecko może powracać do zadań tyle razy ile tylko chce i kiedy chce. Nie potrzebuje długopisów ani ołówków.
Jakie zadania znajdziemy w książeczkach? Zadania typowe dla przedszkolaków... jedne banalne inne nieco trudniejsze, które wzbogacą wiedze maluchów. Wśród zadań dzieciaki znajdą takie, w których poćwiczą liczenie, znajomość kształtów czy kolorów, wzbogacą swoje słownictwo czy też poćwiczą logiczne myślenie. Dzieciaki rozwiązując poszczególne zadania dają rodzicom znak co już opanowali, a nad czym muszą jeszcze popracować. Każde zadanie bowiem na dole strony ma wyznaczony cel.

POLECAMY zabawy z biedronką! Na długie chciałoby się napisać zimowe wieczory jak znalazł :) Tylko tej zimy jakoś brak...

Uczę się, bawiąc z biedronką - królik
Uczę się, bawiąc z biedronką - kot

Prześlij komentarz

0 Komentarze