Klocki Plus Plus - dla malucha i starszaka


O zaletach z budowania klocków pisałam na blogu już nie raz i nie dwa. Głównymi zaletami jet to, iż klocki zajmują dzieci na długi czas i wspomagają ich rozwój. Układanie klocków od najmłodszych lat pozytywnie wpływa na zdolności manualne, koncentrację, kształtowanie myślenia przestrzennego oraz rozwój wyobraźni i kreatywności. To tak pokrótce. Dziś będzie o klockach, które podbiły serca zarówno moją 2latkę, starszych przedszkolaków oraz 10latka! Tak, tak... to możliwe!


Klocki Plus - Plus bo o nich mowa dzięki swej prostocie sprawiają, że możemy ponieść się swojej fantazji i zbudować cokolwiek zapragniemy. I tu dowód na to, że ajprostsze zabawki rozbudzają największe pokłady kreatywności i pozytywnych emocji. Bomba! 

Wóz strażacki i strażacy gaszący pożar... prawda, że mega?Klocki można układać zgodnie z instrukcją bądź wedle własnej wyobraźni. A gdy pobudzimy wyobraźnię, to powstają prawdziwe cuda...

Klocki Plus-Plus są atrakcyjne zarówno dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Zabawa nimi jest niesamowita.

Na rynku dostępne są zestawy o różnej ilości elementów od 100 do ponad 1000 klocków w dwóch rozmiarach: Mini - dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat oraz Midi i dla dzieci w wieku 1-6 lat. Poszczególne zestawy możemy do woli łączyć ze sobą i tworzyć niesamowite konstrukcje. Klocki możecie kupić w kolorach podstawowych, neonowych, pastelowych w opakowaniach papierowych lub poręcznych plastikowych walizkach. 

POLECAMY!

Prześlij komentarz

0 Komentarze