Klockowe prezenty od Zajączka


Święta Wielkanocne tuż tuż, a co za tym idzie wyczekiwany przez Wszystkie dzieci Zajączek zaczyna poszukiwanie prezentów. Nasz tym razem postawił na klocki zarówno dla malucha jak i starszaków.


Jako, że markę Klocki-Blocki doskonale znamy ponownie postawiłam na ich zestawy klocków. Klocki MUBI z serii MyFarm są przeznaczone dla młodszych dzieci i bardzo uniwersalne - moga spodobać się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Wśród nowości pojawiły się zestawy dla dzieci 18m+ zatem nie mogłam przejść obok nich obojętnie mając w domu dwulatka.Zestawy klocków posiadają niewiele elementów - ilość ta jest wystarczająca do zabawy dla takiego malucha. Co więcej nawet przedszkolaki skuszą się na zabawę. W dodatku zestawy śmiało można łączyć ze sobą , a także z zestawami klocków konstrukcyjnych znanej duńskiej marki, a wtedy zabawa jest jeszcze ciekawsza.

Prawdziwym hitem wybranych przeze mnie zestawów z pewnością okaże się autko, które jeździ po włożeniu do niego baterii. Pełen zachwyt gwarantowany!

Polecamy Klocki Blocki MUBI bo to fajne klocki, dobrej jakości w konkurencyjnej cenie. Niebawem Zajączek... może ten wpis zainspiruje Was do zakupu ciekawego prezentu dla dziecka a na prawdę jest w czym wybierać :)Dla starszaków wybór wśród zestawów jest jeszcze większy. Projekt każdego zestawu jest doskonale przemyślany i w zależności od wieku dziecka i jego umiejętności możemy wybierać w małych, większych i bardzo dużych zestawach. Im więcej zestawów, tym zabawa jest lepsza... to oczywista oczywistość. Jako, że ich cena jest zdecydowanie dużo bardziej atrakcyjna niż duńskiej marki klocków w naszym domowym zaciszu mamy już niezłą kolekcję tych klocków. Tym razem postawiłam na klocki z serii MyArmy.


Ruchome elementy, bogactwo dodatków, dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Zabawa klockami Blockami to doskonała stymulacja motoryki małej, manipulowania małymi rączkami, wyobraźni, planowania przestrzennego, logiki.
Dla dziewczynek również wybrałam po zestawie z serii Lalilandia.


Polecam zdecydowanie klocki Blocki tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :) 

Prześlij komentarz

0 Komentarze