Zabawki dla dwulatka z drewna kauczukowegoCo prawda Dzień Dziecka już za nami więc raczej Was nie zainspiruję na prezent dla malucha z okazji właśnie tegoż dnia. Ale są przecież inne równie szczególne dni, podczas których z radością obdarowujecie swoje pociechy. Dziś pokażę Wam dwie bardzo fajne zabawki dla maluszków - 2latków.


Zabawki z motywem kaczuszki. Zabawki wykonane z drewna kauczukowego. Zabawki 100% zero waste.

DREWNIANA UKŁADANKA

Moja najmłodsza pociecha uwielbia układanki, a ta szczególnie przypadła jej do gustu. Trzy słodkie kaczuszki różnej wielkości wręcz zachęcają dziecko do zabawy. Zabawka skupia uwagę dziecka zachęcając je do manipulacji poszczególnymi elementami, rozwija u dzieci nie tylko motorykę mała, koordynację oko-ręka, precyzję ruchów ale jest również dobrym przykładem zabawki, w której maluch przez zabawę uczy się.
DREWNIANA KACZUSZKA DO CIĄGNIĘCIA I UKŁADANIA


Zabawka, która jest połączeniem kilku zabawek w jednej. Mamy tu bowiem zabawkę, która sprawdzi się jako układanka - dziecko może składać i rozkładać elementy tworzące kaczuszkę - ogon, głowa a także trzy elementy wchodzące w skład brzucha. Zabawka może posłużyć dziecku również jako "pojazd", a wszystko za sprawą drewnianej podstawki z kółkami, na której to dziecko układa kaczuszkę. Zabawka wyposażona jest także w sznurek, za pomocą którego dziecko może ciągnąć zabawkę za sobą. Moim zdaniem zabawka ta sprawdzi się również u młodszych maluchów niż 2latki, nawet u tych jeszcze nie chodzących, a wkraczających w etap czworaków bowiem może być ona niezłym motywatorem do "gonienia i złapania".

Obie zabawki przyczyniają się do rozwoju malucha, są piękne, ekologiczne, bez problemu można je wyczyścić.

Są produktami duńskiej marki HEVEA, która stawia na ekologię, dostarcza produkty biodegradowalne, a przede wszystkim bezpieczne dla dzieci i środowiska.  HEVEA stawia na naturę - naturalne składniki, naturalne kolory i naturalne opakowania.
 
Jak już wspomniałam zabawki wykonane są z drewna kauczukowego. Drewno kauczukowca jest szczególne. Kauczukowiec jest odporny na grzyby, bakterie, pleśnie, a także działanie szkodników, dzięki zawartemu kauczukowi. Drewno tych drzew jest więc zdrowe, pozbawione uszkodzeń i wyjątkowo wytrzymałe. To egzotyczne drewno pochodzi z drzew, które nie dają już kauczuku, a więc zachowana jest idea zero waste.

Marka HEVEA zachęca do odesłania zużytych produktów do głównej siedziby w Danii, gdzie wykorzystane zostaną ponownie do produkcji, w celu zminimalizowania odpadów. 

Zabawki pokazane przeze mnie dzięki opakowaniu w bardzo gustowne pudełko (ekologiczne) są idealne na prezent (nawet bez okazji!).
Dodam tylko, że poza zabawkami, HEVEA ma w swojej ofercie również kauczukowe smoczki i gryzaki, butelki ze smoczkiem kauczukowym, zabawki do kąpieli, maty do kąpieli czy podkładki na stół.

POLECAMY!


Prześlij komentarz

0 Komentarze