Sprawdzone zabawki, na każdą okazję

 

 

Urodziny, Mikołaj, Gwiazdka... okazji by obdarować nasze pociechy jest wiele. Dziś pokażemy Wam nasze sprawdzone hity wśród zabawek dla dzieci w różnym wieku... od maluszka 2letniego aż do starszaków wczesnoszkolnych.

Pamiętacie Misia Edusia i Jeżyka Julka? To nasze prezentowe hity z lat poprzednich. Dziś dołączyła do tego zacnego grona Mądra Sówka. Hania bardzo lubi zabawki, z którymi uczy się wierszyków czy piosenek, przy których może potańczyć. Zabawki z serii E-Edu idealnie się do tego nadają. Sówka bowiem opowiada 2 pogodne i mądre bajki, recytuje aż 12 wesołych i edukacyjnych wierszyków, śpiewa 6 wpadających w ucho piosenek (niektóre moja 2,5 latka zna z Jeżyka Julka czy Misia Edusia) oraz wydaje 22 odgłosy rozmaitych zwierząt.

Mądra Sowa Pluszowa to nie tylko mówiąca zabawka, która uczy dziecko ale też cudowna przytulanka z którą można zasnąć, jest niesamowicie mięciutka a jej wielkie radosne oczyska sprawiają, że ma sympatyczny i przyjacielski wygląd.

Edukacyjny domek to wesołe pianinko, sorter i liczydło w jednym. Dzieciaki przez zabawę uczą się kształtów, kolorów a nawet liczyć. Ruchome elementy, otwierane drzwi, rymowanki i wesołe melodyjki zdecydowanie uatrakcyjniają zabawę.
Robot Piesek to zabawka dla wszystkich miłośników czworonogów. Słodki zwierzak, który podbije serca wszystkich dzieci, zachwyci swoimi umiejętnościami. Co takiego zatem on potrafi? Czym nas zaskoczy? Piesek reaguje na komendy głosowe, które mu podajemy. Mało tego ... oprócz chodzenia, zachwyca nas swoim tańcem oraz sztuczkami cyrkowymi, które umie wykonywać. 

Do pieska dołączony jest pilot, który umożliwia nam zabawę z czworonogiem.

Z takim kompanem nie można się nudzić! Bez wątpienia psiak stanie się przyjacielem dzieci, a czas na wspólnej zabawie będzie pełen radości.
Marzenie każdej dziewczynki - wózek z lalą, który opisywałam TUTAJ.
Prawdziwy hit, który w zimie świetnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju (o ile jest on większych rozmiarów) bądź latem w ogródku (o ile go mamy). Łatwy w montażu, stabilny i bezpieczny. Pomieści nawet trójkę dzieciaków. Idealny do wspólnej zabawy w sklep czy też straż pożarną bowiem do domku dołączony jest pakiet naklejek do obklejenia domku. U nas domek robił już za wspomniany sklep, jadalnie, bibliotekę, czytelnię... oj, sporo tego.


Domek ma otwierane drzwi i okna. 2,5 latek bez problemu mieści się na wysokość drzwi :)


Oczami wyobraźni już widzę te harce na wiosnę, gdy zagości on na naszym podwórku :)


Wszystkie wspomniane przeze mnie zabawki znajdziecie TUTAJ.


Prześlij komentarz

0 Komentarze