SWIGO - 100% natury

 

Odkąd w domu zagościła wyciskarka wolnoobrotowa dzieciaki rozkoszują się w piciu soków świeżo wyciskanych. Soki owocowe uwielbiają i mogliby pić na potęgę. Warzywne "wchodzą" im nieco gorzej, ale przemycam im warzywa w pakiecie z owocami. Picie soków to samo zdrowie - zawierają mnóstwo witamin, minerałów i antyoksydantów, dodają energii, można nimi zastąpić posiłek. Dlatego cieszę się, że są one obecne w naszej diecie. Pech chciał, że nasza wysłużona już wyciskarka przeszła na emeryturę. Dlatego, gdy dostałam maila od SWIGO, nie zawahałam się go użyć ;)


SWIGO to soki, lemoniady i smoothies, świeżo wyciskane, tłoczone na zimno, pozbawione konserwantów, 100% naturalnych składników. Produkty te poddawane są technologii HPP (z ang. High Pressure Processing). Metoda ta wykorzystuje wysokie ciśnienie do utrwalania soków zamiast wysokiej temperatury. Dzięki temu zostaje zachowane maksimum witamin i zdrowia, a w sokach nie ma szkodliwych mikroorganizmów, których dzięki tej metodzie się pozbywamy.

SWIGO daje gwarancję aż 60 dni przydatności do spożycia, jednocześnie zachowując witaminy, składniki odżywcze, kolor i piękny zapach.


SWIGO możemy kupić w różnych tematycznych kombinacjach soków i smoothie, które zadbają o nasze różnorodne potrzeby, a wszystko to zostało dobrane przez specjalistów. 

Możemy zatem kupić zestaw dla dzieci - w mniejszych bardziej poręcznych butelkach - idealnych do szkoły czy na wycieczkę. 
Możemy też skorzystać z oferty dla dorosłych w zależności od tego w czym chcemy wesprzeć nasz organizm... detoks, powrót do zdrowia, podkręcenie metabolizmu czy regeneracja. 

Całkiem spory wybór wariantów smakowych sprawia, że każdy bez problemu wybierze coś dla siebie. Nie będę po kolei wypisywać Wam jakie owoce i warzywa wchodzą w smak poszczególnych wariantów bo to możecie sprawdzić sobie na stronie SWIGO ale co Wam napiszę, to napiszę ;) połączenie UWAGA... soku z jabłka, pomarańczy, liści szpinaku, natki pietruszki, liści pokrzywy i imbiru to jest MOC!

SWIGO to doskonała alternatywa na świeżo wyciśnięty sok wtedy kiedy nie mamy czasu na zakupy, wyciskanie i czyszczenie naszej wyciskarki, czy też tak jak w naszym przypadku, gdy wyciskarka odmówi posługi. Fajnie mieć je w lodówce, choć nie ukrywam, że znikają w zastraszającym tempie.


*wpis powstał we współpracy z marką SWIGO

Prześlij komentarz

0 Komentarze