Kolęduj z ALBIKiem

 

Właśnie rozpoczął się Adwent. Do Świąt Bożonarodzeniowych coraz bliżej. W naszej domowej biblioteczce nowości w temacie świątecznym niewiele - korzystamy z tego co już nam się uzbierało do tej pory - ale tej nie mogło zabraknąć. Kolędy do naszego ukochanego pióra Albik. Moja prawie już 5latka "pieje" z zachwytu :) I to nic, że mamy jeszcze listopad... śpiew kolęd rozchodzi się w naszym domu już od tygodnia :)


Pięknie stworzona i zilustrowana Książeczka Kolędy, z którą dzieciaki poznają magiczną historię Bożego Narodzenia, a także dowiedzą się skąd wzięły się polskie tradycje i zwyczaje, w których co roku uczestniczą. Wspólnie z Albikiem zaśpiewają aż 12 kolęd! Mało tego, mogą nawet za pomocą pióra zagrać melodie tych kolęd. Dzięki quizom będą mogli sprawdzić swoją wiedzę bądź też wiele się nauczyć. I to wszystko za pomocą zabawy! Świetna sprawa dla dzieciaków zarówno w tym przedświątecznym jak i świątecznym okresie.To niezwykłe pióro... czyta, śpiewa, recytuje, przeprowadza quizy, zmienia głosy. Nie ważne czy przedszkolak czy starsze dziecko... zachwyt jest na tym samym poziomie. O tym jak działa długopis i jaki prosty jest w obsłudze pisałam TUTAJ, gdyby ktoś nie znał jeszcze tego magicznego pióra to zapraszam do lektury ;)W książeczce ukrytych zostało prawie 500 dźwięków i tekstów. Wystarczy jedynie zgrać oprogramowanie ze strony www.czytajzalbikiem.pl i bawić się na całego.


KOLĘDY to świetny pomysł na prezent pod choinkę :)

POLECAMY!!! 

Szopka jest kompatybilna jedynie z piórem Albikiem do nabycia TUTAJ*Wpis powstał w ramach współpracy z Czytaj z Albikiem

Prześlij komentarz

0 Komentarze