Rozgrzewamy się z venosa.pl

 

Jesień, a może już zima? Niby kalendarzowa jesień, a spadł już pierwszy śnieg. Cóż pogoda taka, że najlepiej schować się pod kocem i przespać ten czas aż do wiosny (która w sumie od razu staje się latem :)). Tylko jak tu przespać zimę gdy w domu gromadka dzieci? Macie jakieś rady?

Póki co rozgrzewamy się gorącą czekoladą i pyszną kawą, zajadamy się goframi i innymi pysznymi wypiekami. Nic tak nie poprawia nam nastrojów jak coś słodkiego. Naszym odkryciem jest czekolada do picia od Venosa.pl - dzieciaki wolą tą mleczną, ja z kolei preferuję gorzką. W sklepie tym mają ogromny wybór słodkości - moim zdecydowanym faworytem są słodkości z czekoladą w roli głównej... migdały w czekoladzie, orzeszki w czekoladzie, owoce w czekoladzie... jednym słowem czekolada, czekolada, czekolada :) Gdy przyszła paczka od Venosa.pl, zanim zdążyłam do niej dojść, po czekoladzie z truskawkami nie było już ani śladu i oczywiście winnego słodkiej kradzieży nie ma :)


W sklepie Venosa.pl poza szerokim wyborem słodyczy znajduje się jeszcze większy wybór kaw (od rozpuszczalnej, przez mieloną, ziarnistą czy w kapsułkach do ekspresów, a nawet bezkofeinową) i herbat (od białej, zielonej, czerwonej, ziołowej, owocowej, ekspresowa i liściasta). Do tego idealne dodatki do herbaty (miody naturalne i smakowe, syropy). Nawet najbardziej wybredne gusta znajdą tu coś co zapewni im niebiańskie doznania smakowe.Jeżeli szukasz nietuzinkowych smaków, uwielbiasz relaksować się przy pysznej czekoladzie, kawie czy herbacie to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego Venosa.pl!

A Wy co najbardziej lubicie w chłodne dni?*wpis powstał w ramach współpracy z Venosa.pl

Prześlij komentarz

0 Komentarze