Żywoty Świętych Pańskich

Książka, którą miałam na oku już dłuższy czas, ale ciężko było ją dostać za "rozsądną" cenę. Udało się! Dzięki Wydawnictwo 3DOM - to dzięki nim możemy oddawać się codziennej lekturze i poznawać innego świętego bowiem książka wyszczególnia każdy dzień roku i ukazuje jaki święty tego dnia jest wspominany w Kościele Katolickim.


Historie wyjątkowych ludzi, których życie zmieniło świat na lepszy. Święci bowiem powinni być wzorem do naśladowania, towarzyszami wspierającymi Nas w codziennym podejmowaniu decyzji – dzieło to pozwala nam bliżej przyjrzeć się ich poczynaniom, a co za tym idzie wprowadzić ich mądrości do naszego codziennego życia.


Żywoty Świętych Pańskich to reprint wersji dwutomowej księgi z 1882-go roku, które dzięki Wydawnictwo 3DOM zyskały nowe, jakże piękne i dostojne życie... w niezmienionej formie, języku i przekazie, sprzed prawie już 140 lat. 

Na końcu książki znajduje się rejestr alfabetyczny oraz chronologiczny wszystkich zebranych świętych.Książka wydana z najwyższą starannością. Twarda oprawa z pozłacanymi napisami, grube, matowe strony. To zdecydowanie pozycja, która już dawno powinna była znaleźć się w naszym domu.

Książka idealnie nadaje się jako prezent na pamiątkę dzieci przystępujących do sakramentu Pierwszej Komunii lub dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania, z okazji ślubu czy też każdej innej okazji, nawet bez okazji... każdy z nas powinien ją mieć, czytać i rozważać.

*wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem 3DOM.

Prześlij komentarz

0 Komentarze