Kidsmebel spełnia nasze marzenia

Odkąd Ola wykazuje chęci wspólnych zabaw, wszelakiego tworzenia i nauki marzyło mi się takie miejsce, przy którym będziemy mogli wspólnie malować, lepić z plasteliny, tworzyć różne dzieła, bawić się i uczyć.


Do tej pory mieliśmy zwykły stolik z Ikei i plastikowe krzesełko ogrodowe, które jak wiecie jest mega wywrotne. Ciężkie przy nim były warunki do pracy, bo stolik malutki, na dwoje dzieci nie wystarczający, dwie kartki nie miały szans się zmieścić i zawsze jedno dziecię było poszkodowane i musiało czekać w kolejce.
Długo szukałam czegoś odpowiedniego dla mojej "siedzącej" dwójki.
Aż pewnego razu znalazłam śliczniutki komplet stolik i dwa krzesełka
Teraz jest superancko! 
Dzieciaki w końcu mają swoje miejsce :)
Tu tworzymy, tu rozwijamy naszą kreatywność, tu z Kubą ale również i z Olą uczymy się, tu dzieciaczki się bawią, tu konsumują. Mogą malować razem, wreszcie nie ma krzyków i płaczu, miejsca jest wystarczająco! Prościej jest mi zorganizować wspólne zajęcia.

Wygląd tego zestawu mówi sam za siebie. Co tu więcej pisać
Wygląda fantastycznie jedyny taki designerski mebel jaki udało mi się zlokalizować.


 

 Jeśli chodzi o wymiary krzesełek, dla Kuby są dopasowane idealnie, jakby były robione na miarę, z czego jestem ogromnie zadowolona. Z pewnością posłużą mu jeszcze w pełnej wygodzie jeszcze ze dwa lata. Później przejdziemy na biurko i krzesełko obrotowe. Natomiast Olusia jak widać na zdjęciach do ziemi nie sięga ale niczemu to nie przeszkadza. Bez problemu radzi sobie sama z samodzielnym siadaniem na krzesełko i schodzeniem z niego.


A jeśli chcę aby dzieciaki bawiły się wspólnie tzn tą samą zabawką wystarczy posadzić ich przy dłuższych bokach stolika i już mają blisko do siebie :)


Stolik ma jeszcze jednego ogromnego plusa za... podnoszony blat!Dzieciaki mogą do niego schować przeróżne swoje skarby. Z łatwością zmieszczą się w nim kredki, kolorowanki i inne przybory, które dziecko lubi mieć zawsze pod ręką. A ja w końcu mam spokój w codziennym sprzątaniu kredek, które porozwalane były po całym pokoju. Blat stolika podnoszony jest za pomocą podnośnika mechanicznego posiadającego regulację siły nacisku, który można sobie samemu dopasować do wieku i siły dziecka.


Mebelki są wykonane są ze zdrowych i posiadających wszystkie wymagane atesty produktów.
Blat i siedziska wykonane są z płyty meblowej laminowanej dzięki czemu bardzo łatwo utrzymać je w czystości... wystarczy przetrzeć zmoczoną szmatką. Nogi krzeseł i stolika wykonane są z drzewa świerkowego. Nogi stolika pomalowane dwukrotnie emalią i dwukrotnie lakierem. Z informacji od producenta możemy się dowiedzieć, że użyte farby posiadają wszystkie wymagane atesty Żywności i Przedmiotów Użytku i są całkowicie bezpieczne dla dzieci.


Mebelki są przeznaczone dla dzieci od 1,5 roczku do 6 lat a więc z pewnością posłużą nam jeszcze długi okres czasu.

Wymiary stolika: 
wysokość 50cm
szerokość 50cm
długość 70cm

Wymiary krzesełka:
wysokość siedziska 30cm
siedzisko 30cm x 28cm
wysokość krzesełka 58cm

 Mebelki dostępne są w bardzo ciekawej i bogatej kolorystyce klik. Ciężko było mi się zdecydować na konkretny kolor ale padło na zieleń, którą uwielbiam! Nie żałuję tego wyboru bo mebelki są boskie, zakochałam się w nich nie tylko ja... dzieciaki je ubóstwiają!


Gdzie znalazłam nasze cudeńko, które stało się centrum wszystkich dziecięcych zajęć?

 KidsMebel tworzy z myślą o dzieciach.


Dodam tylko, że w swojej ofercie posiadają również krzesełka z podnoszonym siedziskiem. Ja jednak wybrałam tradycyjne z obawy, że dzieciaki nie skupiałyby się na tym co akurat robią tylko non stop schodziłyby z krzesełek i do nich coś chowały. Ale nie ukrywam ta opcja krzesełek również mi się podoba :)


Mebelki możecie kupić na allegro bądź przez stronę... i właśnie dla tych z Was, którzy chcieliby zamówić taki komplecik mebelków dla swoich pociech i uczynią to przez stronę otrzymają rabat 5% na wybrany produkt na hasło: Kreatywnie w domu.
Powyższe opinie są moimi opiniami i nie każdy musi się z nimi zgadzać :P  

Prześlij komentarz

7 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)