Najpiękniejsza pamiątka komunijnaTradycyjne albumy z pergaminowymi przekładkami i wklejanym zdjęciami mają swój urok. Są ponadczasowe. Odkąd mam dzieci moje serce skradły fotoksiążki. Wielkie chwile wymagają wielkiej oprawy! Urodziny, chrzest, Pierwsza Komunia Święta, ślub to tylko nieliczne okazje, w których warto zachować niezwykłość przeżytych chwil właśnie na zdjęciach.

Miesiąc maj kojarzony jest z komuniami. Komunia to święto, uroczysty dzień pełen przeżyć dla dziecka i całej rodziny. A zdjęcia zrobione w ciągu tego dnia to niezwykła pamiątka. Z kolei stworzona ze zdjęć komunijnych fotoksiążka w pięknej oprawie to według mnie najpiękniejsza pamiątka na całe życie. 

Z okazji właśnie jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu chrześnicy męża wspólnie z mężem przygotowaliśmy dla małej wspaniałą niespodziankę...

Oto i ona :)


Wybrałam fotoksiążkę o formacie 25x20cm, w twardej oprawie z gotowym, specjalnie przygotowanym na tą okazję szablonem. Strony utrzymane są w kolorach kremu, beżu i delikatnego turkusu, a elegancji dodają im piękne ornamenty, ramki i monogramy. Blisko 40 stron wypełnionych pięknymi zdjęciami.
Taka fotoksiążka to piękna pamiątka dla dziecka i jego Rodziców. Może być również wspaniałym prezentem dla dziadków oraz chrzestnych. Książkę tę stworzyłam z wielką przyjemnością i radością a jej tworzenie było niezwykle proste i nie trwało długo. 
Efekt końcowy jest na prawdę niesamowity! Ja jestem pod wielkim wrażeniem za każdym razem, kiedy ją oglądam. Mała komunistka jej jeszcze nie widziała ale myślę, że prezent bardzo jej się spodoba :)


Fotoksiążka to prezent najlepszy pod słońcem bez względu na wiek i okazję!

Printu dziękujemy bardzo za tak piękne i staranne wykonanie :)


A jeśli chcielibyście stworzyć taką niesamowitą pamiątkę w postaci fotoksiążki... nie ważne z jakiej okazji to zapraszam Was do skorzystania z rabatu jaki wspólnie z Printu mamy dla Was... 40% zniżki na na fotoksiążki ważne 14 dni od momentu pobrania ---> KLIK po zniżkę.

Prześlij komentarz

0 Komentarze