sobota, 7 maja 2016

Zostań super odkrywcą z Nelą

Kreatywnie w domuZabawy z Nelą to świetna książka dla małych odkrywców pełna przygód i łamigłówek do rozwiązania. Nela zabiera swoich czytelników w podróż do Afryki, Azji i Ameryki Południowej. Książka ta strona po stronie, prowadzi małego czytelnika po pełnych wrażeń i przygód rebusach oraz zagadkach logicznych. Dzięki swojej przystępnej formie, sprawia, że dzieci w przyjemny sposób poznają świat zwierząt, roślinność, a także kultury poszczególnych krajów. Na przeszło 100 stronach, najmłodsi znajdą zagadki słowne, kolorowanki i inne interesujące zadania, które pomogą rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość oraz zdolność logicznego myślenia.


Książka jest świetnie napisana... Nela wchodzi w interakcję z małym czytelnikiem, zwraca się do niego bezpośrednio i z każdą stroną zaprasza do świetnej zabawy.
Jak sami widzicie zadania są zróżnicowane. Nie ma tu miejsca na nudę. Wiele godzin zabaw przed nami. 
Na końcu książki znajduje się DYPLOM poszukiwacza przygód. Kuba uwielbia dyplomy i nie ukrywam, że ich chęć posiadania nieziemsko go mobilizuje!


Jeśli szukacie fascynującej pozycji dla Waszych pociech, ta książeczka będzie strzałem w 10.

POLECAMY!

Wydawnictwo Burda Ng Polska
Wydawnictwo National Geographic
Wydawnictwo Burda Książki Ng
Oprawa: Miękka
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 96


Tania książka - Tanie Książki i podręczniki

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates