sobota, 23 lipca 2016

Sisters - świetne komiksy dla dziewczynek

Kreatywnie w domu

O serii tych fajnych komiksów pisałam już wcześniej TUTAJ. Niedawno nasz zbiór zasiliła kolejna część przygód kochających się sióstr.


Siostry a wiadomo jak to w rodzeństwach bywa... siostry, które kochają się tak bardzo, jak się kłócą i tak bardzo są sobie pomocne, jak mocno sobie przeszkadzają. Żyją wedle zasady "kto się lubi, ten się czubi". Z jednej strony się kochają, a z drugiej nie stronią od wspólnych psot.Ponad 40 plansz z jednostronicowymi historyjkami a znajomość poprzedniego tomu nie jest wcale konieczna czy nawet wymagana. Nawet kolejność czytania poszczególnych historyjek może być swobodna. A czytać jest co, niezależnie od wieku i płci (chociaż dziewczynkom polecam bardziej ;)).
Ilustracje przyciągają wzrok. Komiks w pełnym kolorze wygląda ładnie. Duży format sprawia, że kadry są przejrzyste i przyjemnie się je czyta. Mimika bohaterek zaś każdego rozbawi do łez i ani razu nie będziemy mieć problemu z rozszyfrowaniem emocji targających dziewczynkami.
Już niedługo kolejna część przygód kochających się sióstr. Czekamy...


Sisters: Wszystko gra 
Wydawnictwo: Egmont
Autor Christophe Cazenove
IlustratorWilliam Maury
Oprawa: twarda
Liczba stron: 48
Rok wydania: 2016

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates