Star Wars - Niech MOC będzie z WAMI!


Jak ja nie lubię Gwiezdnych Wojen... czy tylko ja? Im bardziej ja ich nie lubię tym bardzie lubi je Kuba ;) Ale czego nie robi się dla dziecka i to jeszcze w wakacje ;) To dla niego wyposażyłam się w nowość Wydawnictwa Egmont, to dla niego poświęcam się wieczorami łamiąc sobie język na tych wszystkich imionach czytając mu historię za historią na dobranoc...


11 krótkich historii, każda naszpikowanych filmową treścią, językiem i nazwami historii.


Każdy rozdział czyta się szybko. Strony przepełnione są rewelacyjnymi grafikami. Ilustrację są na prawdę niesamowite. Idealnie oddają emocje a nawet charakter głównych bohaterów. Jeśli chodzi o poszczególne opowiadania to jesteśmy świadkami wygranego wyścigu Anakina, który pokonuje Sebulbę, staczamy wraz z Yodą zaciętą walkę z hrabią Dooku, wygrywamy wraz Lukiem i Hanem Solo walkę na czas podczas próby unicestwienia Gwiazdy Śmierci. Te i wiele innych opowiastek czeka właśnie w tej książce. Nie będę Wam zdradzać więcej szczegółów. Jeśli lubicie Gwiezdne Wojny, sięgnijcie po tę pozycję.

Jeśli chodzi o grupę wiekową odbiorców... Wydawca proponuje 8+ i uważam, że jest on właściwie dobrany. I chociaż książka jest wydana z myślą o najmłodszych fanach Star Wars to film zdecydowanie nie jest skierowany do maluszków. Kuba filmowej wersji Star Wars nie zna ale uwielbia, gdy czytam mu tę książkę.


Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc.
Bohater / Program wydawniczy Gwiezdne Wojny
Ilustrator Disney
Oprawa FLEXI
Liczba stron 176


Niech MOC będzie z WAMI!

Prześlij komentarz

0 Komentarze