wtorek, 13 września 2016

Biblia dla najmłodszych

Kreatywnie w domu


Odkąd Kuba ma lekcje religii w przedszkolu coraz częściej zadaje pytania odnośnie Boga.
W naszej domowej biblioteczce mamy już kilka ciekawy książek ukazujących Stwórcę Świata ale najnowsza książeczka, która zasiliła nasze półki jest chyba najlepsza.


Biblia. Odkryj, co jest w środku jest pięknie wydaną książką zawierającą trzynaście wyjątkowych historii ze Starego i Nowego Testamentu. Historii, które ożywają na stronicach za sprawą okienek, które najmłodsi odkrywają i pod którymi odnajdują ukryte obrazki. Książki z okienkami nie od dziś cieszą się u nas największym powodzeniem. Dlatego też, gdy ujrzałam to wydanie zapragnęłam je mieć. Jest idealne! 32 okienka do otworzenia, piękne, kolorowe i takie dziecięce ilustracje. Moje dzieciaki są w nich zakochane. Co wieczór czytamy jedną historię. To takie nasze wspólne wieczory na rozmyślania i pogawędki o Bogu.


Świetna książka wprowadzająca dzieci w świat Biblii. Idealna na prezent z okazji pierwszej komunii.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu
Oprawa: twarda
Ilość stron: 22
Rok wydania: 2016

http://www.taniaksiazka.pl/

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

1 komentarze:

  1. Polecam również tę książkę: http://awkwardmomentsbible.com (niestety na razie tylko wydanie w języku angielskim, ale dla rodzica, który zna, łatwo będzie dziecku przetłumaczyć). Mądra, ładnie ilustrowana i naprawdę ładnie wydana pozycja.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates