piątek, 2 września 2016

Echo z podwórka

Kreatywnie w domu


Kiedyś dzieci spędzały całe dnie bawiąc się na podwórku. Każdy trzepak był okupowany przez grupkę dzieciaków. A dziś? Dziś już nawet 3latki zamiast na podwórku przesiadują przed ekranem telewizora, komputera czy tabletu. To między innymi dla nich mam dzisiaj nową pozycję książkową.


Echo z podwórka to książka pełna humorystycznych wierszy, które zachęcają dzieci do wyjścia na podwórko, zabaw z rówieśnikami w piaskownicy, na huśtawce, czy trzepaku. Książka, która pokazuje dzieciom między innymi, że nawet zwykła kałuża może okazać się początkiem fantastycznej zabawy a wystarczy jedynie użyć wyobraźni. Z kolei piaskownica to wspaniałe miejsce dla młodych kucharzy... któż nie jadł chociażby zupy czy tortu z mokrego pisaku? Na podwórku można spotkać księżniczkę a nawet ufoludki. Wystarczy tylko wyjść z domu!Ilustracje umieszczone w książce są miłe dla oka i przykuwają uwagę młodych czytelników.

Wyślijmy dzieci na podwórko! Więcej na tym skorzystają niż siedząc w domu.

Echo z podwórka
Wydawnictwo: Wilga
Autor: Katarzyna Prudło
Liczba stron: 24
Okładka: twarda
Rok wydania: 2016

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates