sobota, 3 września 2016

Kreskówkowe teczki z niespodziankami

Kreatywnie w domu


Pewnie jak każde dziecko tak i moje dzieci a właściwie póki co tylko Kubek oglądają kreskówki. U nas oglądanie bajek jest nagrodą. Nie oglądamy ich codziennie bo nie mamy zwyczajnie na to czasu. Ale są obecne w naszym życiu. Na widok kolorowych gazetek  w kiosku Kuba zawsze pieje z zachwytu... ja nie bardzo ;) Są drogie i wielkie nic w nich jest ;) Dziś pokażę Wam książeczki, na które się skusiłam i wydaje mi się, że są ciut lepsze od kioskowych gazetek.


Teczki z prezentem wydał Egmont. To cieniutkie książeczki w formie teczki. Książeczki z naklejkami do uzupełniania nimi tekstu. W opowiadaniu niektóre słowa zostały zastąpione obrazkami i to właśnie tam należy nakleić odpowiednią nakleję. Szkoda tylko, że te brakujące słowa to najczęściej bohaterowie danej kreskówki. Poza książeczką do teczki dołączony jest upominek - figurka lub inny gadżet, w zależności od tytułu. Tomek to ulubieniec Kuby :)
 


 

 


 

Taka mała odskocznia od telewizora i pomysł na oglądnięcie bajki w niestandardowy sposób. Takie książeczki też są potrzebne dzieciom ;)

Teczki z prezentem znajdziecie tutaj.


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates