Wielka księga inspiracji

Nasz blog pełen jest kreatywnych zabaw i nie tylko. Lubię inspirować inne mamy do wspólnej zabawy z dziećmi. Lubię inspirować ale również lubię być inspirowana przez innych. Szperam, poszukuję inspiracji w sieci. Głównie są to inspiracje związane z zabawami z dziećmi. Ostatnio w moje ręce wpadła dość interesująca książka z inspiracjami dla dorosłych.


Wielka księga inspiracji  powstała pod patronatem portalu Zszywka.pl. Na 320 stronach przedstawiono 60 pomysłów na projekty do samodzielnego wykonania. Autorkami pomysłów są trzy blogerki: Olga oraz Ania i Ewa, które na swoich blogach dzielą się kreatywnymi pomysłami.

Każda z inspiracji opatrzona jest pięknymi zdjęciami, listą potrzebnych materiałów, wykonaniem oraz niezbędnymi wskazówkami. Wszystkie inspiracje podzielono na pięć rozdziałów. Wśród inspiracji znajdziemy pomysły na ozdobienie świata wokół nas, na upominki, świąteczne dodatki czy kartki okolicznościowe. Są projekty większe i mniejsze, czasochłonne i wymagające tylko chwili, proste i te bardziej skomplikowane do wykonania... jednym słowem dla każdego coś miłego :)


Pełen podziw dla dziewczyn bo doskonale wiem ile czasu i pracy kosztowało przygotowanie tylu inspiracji.

Wielka księga inspiracji POLECAMY!

Prześlij komentarz

0 Komentarze