Laurka dla BABCIDo święta wszystkich Babć jeszcze troszkę czasu zostało. Pomału zabieramy się za twórcze działania w tym kierunku. Laurki to obowiązkowy podarunek jaki moje Smyki wręczają babci i dziadkowi tego dnia. Wczoraj powstała laurka, której przygotowanie nie zajmuje dłużej niż 5 min a swój urok ma ;) Także sprawdzi się w przypadku największych zapominalskich ;)


 Do wykonania potrzebujemy:
- płatki kosmetyczne
- zieloną kartkę papieru (na listki)
- czerwoną kartkę papieru
- nożyczki
- klej

Każdy płatek kosmetyczny sklejamy na kształt rożka. My do zrobienia kwiatka użyliśmy 8 płatków ale ich ilość będzie uzależniona od tego jak szerokie rożki sklei dziecko. Następnie wszystkie rożki przyklejamy do kartki na kształt koła. W środku naklejamy małe papierowe kółko. Z zielonego papieru wycinamy listki i podkręcamy je za pomocą nożyczek. Listki naklejamy na kartę. Dopisujemy życzenia i gotowe.


Banalnie prosta, szybka w wykonaniu ale posiadająca swój urok laurka dla Babci.Prześlij komentarz

5 Komentarze

 1. piękny ten kwiatuszek w sam raz dla mojej 4 latki działamy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo niedobrze, że wrzuciłaś te post :) Miałam już pewną koncepcję ,a teraz namieszałaś mi w głowie, tak mi się spodobał ów kwiatek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. haha no przepraszam ale taki właśnie miałam zamiar :P namieszać Ci w głowie :P a tak serio może się jeszcze wstrzymaj bo to nie ostatnia nasza propozycja ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała laurka :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)