czwartek, 2 marca 2017

Puzzle od Granny

Kreatywnie w domu

O tym jakie są zalety z układania puzzli przez dzieci pisałam niejednokrotnie. Nie będę zatem przynudzać i powtarzać się kolejny raz ;) Dziś będzie krótko i na temat. Puzzle dla malucha... i choć na opakowaniu pisze 2-4lata to udowodniłam na własnej prawie 4latce, że granica ta zdecydowanie jest zawyżona.


Są to puzzle zdecydowanie należące do tych z kategorii pierwszych puzzli dziecka (nie licząc puzzli 2elementowych). Puzzle wykonane z grubej tektury. Puzzle, z których dziecko układa 4 różne obrazki zwierząt. Puzzle 4,6,9 i 12-elementowe. Każdy obrazek posiada inny kolor puzzli na odwrocie, dzięki czemu dziecko nie ma większych problemów z rozdzieleniem puzzli na konkretne obrazki.


Dodatkowo w zestawie znajdują się 4 obrazki, którymi może posiłkować się dziecko jako wzór.Zanim pokazałam Wam puzzle na blogu, moja najmłodsza pociecha zdążyła opanować je do perfekcji ;) Koniecznie muszę odszukać jej puzzle po Olci albo zaopatrzyć się w nowe, bardziej liczebne układanki.
Polecamy! Warto układać z dzieckiem puzzle!

Puzzle Zwierzęta


Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates