wtorek, 11 kwietnia 2017

Bajeczki dla fanek Anny, Elsy i Olafa

Kreatywnie w domu


Macie w domu przedszkolaka? Fana Olafa i Elsy? Jeśli tak to mam coś dla Was a właściwie dla nich :) Krótkie opowiastki z bajecznymi ilustracjami. Opowiastki, które czyta się dość szybko a słucha z ogromną przyjemnością.


8 wesołych historyjek, historyjek  z morałem o Annie i Elsie oraz ich przyjaciołach - Kristoffie z nieodłącznym reniferem Svenem, wesołym bałwanku Olafie, a także rodzicach Anny i Elsy...  Każda z historyjek wykracza poza fabułę filmu a co za tym idzie dzieciaki słuchając ich czują jakby oglądały dalszą część przygód ulubionych bohaterów z pięknej krainy. Tekst jest napisany dużą czcionką, czyta się go przyjemnie.

Historyjki pokazują dzieciom siłę przyjaźni, wagę rodzinnych więzi, to jak niezwykle cenne jest oparcie, jakie dają nam bliscy. Dzieci poznają również smak uczciwej rywalizacji, przekonają się, że warto umieć docenić osiągnięcia innych.

Polecamy nie tylko przed snem... zwłaszcza, że format książeczki pozwala na zabranie jej dosłownie wszędzie :)

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates