Przesuń paluszkiem - interaktywne książki dla maluchówSą takie książki dla dzieci, które można kupować w ciemno. Książki magiczne. Książki, którymi zachwycają się maluchy. Dziś będzie o książeczka magicznych, pokazujących siłę dziecięcego paluszka. Bo od paluszka wszystko się zaczyna, to nim malec najczęściej na początku komunikuje się z nami.


Całokartonowe książki, niewielkich rozmiarów, w których dziecko za pomocą paluszka dokonuje cudów... sprawia, że pada śnieg, zapada zmrok, obcina włosy a nawet sprawia, że braciszkowi wyrasta pierwszy żabek. W jaki sposób? Wystarczy, że włoży paluszek w specjalnie wycięte kółeczko i przesunie ukrytą w środku tekturkę. Wówczas ilustracje ożywają :)  Już same okładki kryją w sobie tajemnicę. Do każdej ilustracji umieszczony jest bardzo króciutki tekst, który informuje dziecko co zmieni się na ilustracji gdy użyje swojego magicznego paluszka.
Seria Przesuń paluszkiem liczy 4 książeczki: W lesie wróżek, Gdy przychodzi wieczór, Kiedy wstaje słoneczko, Na nocnym niebie. W oryginalny sposób zachęca dzieci do aktywnej zabawy czytelniczej i stymuluje ich rozwój sensoryczny. Świetna i bardzo dobrze dobrana grafika, żywe kolory i elementy ruchome sprawiają, że książki od pierwszego wejrzenia budzą zachwyt u dzieci.Polecamy Wydawnictwo Wilga :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze