Wilcze nowościO przygodach tego sympatycznego Wilka pisałam już nie raz. To zdecydowanie nasz ulubieniec wśród bajkowych bohaterów. Do tej pory ukazało się już 8 części tej przezabawnej książeczki i po cichu liczymy na dalsze części. Wilka czyta się z przyjemnością a słucha jeszcze z większą przyjemnością. Wilka nie da się nie lubić i z pewnością potwierdzą to wszyscy, którzy go znają a Ci co go jeszcze nie znają jak najszybciej muszą się z nim zaprzyjaźnić.


Opowiadania o Wilku są krótkie ale bardzo zabawne. Z Wilkiem nie ma mowy o nudzie. Tu buźka sama uśmiecha się od ucha do ucha podczas czytania. Całostronicowe ilustracje zdecydowanie przyciągają dzieciaki. Dziś zapraszam Was na dwie wilcze nowości :)


O Wilku, który został gwiazdą rocka - to historia o tym, jak nasz bohater próbował odkryć swój talent i pasję. Z pewnością wiecie to doskonale, że to nie lada sztuka i nie każdemu ta sztuka się udaje. Wilk metodą prób i błędów starał się ze wszystkich sił... przez chwilę był poetą, malarzem, rzeźbiarzem a nawet aktorem. Niestety bez powodzenia. Czy ostatecznie udało mu się odnaleźć w sobie to co kocha najbardziej i to co mu wychodzi najlepiej?

O Wilku, który nie lubił chodzić -  przedstawia alternatywne formy transportu jakie wypróbowuje nasz bohater, który ma już dość chodzenia na piechotę... ach te pęcherze i odciski.  Wilk z każdym nowym miesiącem obierał inny środek lokomocji... rower, narty, motor, rolki, auto, wypróbował nawet siedmiomilowe buty. Niestety, żadna z tych form wcale a wcale nie okazała się tą idealną. Na jaką zatem zdecyduje się nasz Wilk? Zapewniam Was, że zakończenie mile Was zaskoczy.
Nie ma tygodnia abyśmy nie czytali Wilka przed snem. On jest taki uroczy, że jakbym nie powstrzymywała najmłodszej pociechy przed wyborem bajki na dobranoc, czytałabym im go codziennie. Bardzo się cieszymy, że wyszły dwie kolejne części przygód naszego ulubionego bohatera. Chcemy więcej!Cała seria przygód Wilka do kupienia TUTAJ.


Prześlij komentarz

0 Komentarze