Tuban-owe szaleństwo bańkowe


TUBAN doskonale znamy nie od dziś. TUBAN uwielbiamy bo TUBAN doskonale wie jak rozruszać dzieciaki, podpowiedzieć rodzicom w jaki sposób można ciekawie spędzić wspólne popołudnie na świeżym powietrzu, jak za pomocą najprostszej zabawy wywołać mega radochę wśród dzieci. TUBAN zawsze sprawdza się podczas nudy. Wczorajsze jakże upalne popołudnie minęło nam pod hasłem... BAŃKI. Był szał i ogromna radość.
Wszystko za sprawą nowego zestawu, który u nas zagościł... bańki rakietki i bańkowe obręcze. Zestaw składa się z dwóch obręczy wykonanych z tworzywa sztucznego, obręczy wyprofilowanych i  powlekanych specjalnym materiałem bardzo dobrze nasiąkającym płynem. Jest również podstawka na płyn, 2 specjalne nakładki do stworzenia rakietek, rurka do puszczania baniek oraz buteleczka płynu. I od razu uprzedzam... lepiej zainwestować w dużo większą ilość płynu. Ta zdecydowanie jest za mała i starcza na max 15 minut zabawy ;)
 


Puszczanie baniek jest dziecinnie proste... zanurzamy obręcz w misce z płynem, podnosimy ją do góry i gotowe... jeśli wieje wiatr to on odwala pozostałą robotę za nas, jeśli go nie ma wystarczy zrobić kilka kroków w tył i można cieszyć się mega-giga bańkami.Wypróbowaliśmy również opcję z rakietkami ale z racji tego iż zabawa ta nam kompletnie nie szła wróciliśmy do puszczania giganciorów ;)
Olusia jest mistrzynią w puszczaniu gigantycznych baniek.Nawet mi takie nie wychodzą jak tej 4latce. Wyciągnęłam jej ulubiony zestaw sznurkowy i dopiero była zabawa.

Patrzcie jakie to proste... moja niespełna 3latka puszcza taaaaakie bańki :)
Ta radość mówi sama za siebie :)

Dziękujemy Uczy i Bawi!


Prześlij komentarz

0 Komentarze