Zatrzymać wspomnienia z Saal Digital Polska


Wakacyjne wojaże już za nami, przynajmniej te główne, bo jednodniowe wypady jeszcze przed nami. Co roku chcąc zatrzymać wspomnienia na dłużej tworzę fotoksiążki z najfajniejszych zdjęć jakie udaje się mi pstryknąć moim dzieciakom. Dzieciaki z kolei na okrągło mogłyby wertować kartę za kartką takiej fotoksiążki i opowiadać, wspominać jak to fajnie się bawili. Taka fotoksiążka jest świetną pamiątką na lata i wywołuje ogromną radość u moich dzieciaków za każdym razem kiedy ją przeglądają.


W tym roku dzięki uprzejmości Saal Digital Polska mogłam stworzyć przepiękną fotoksiążkę w profesjonalnym wydaniu... zdjęcia wydrukowane na wysokiej jakości grubym papierze fotograficznym, kolory o naturalnych barwach. 
Tworzenie fotoksiążki jest banalnie proste. Wystarczy pobrać darmowy program ze strony producenta, program, który jest prosty w obsłudze i raczej nikt nie powinien mieć problemu ze stworzeniem swojego projektu. Program działa bez zarzutu, nic się nie przycina a zdjęcia ładują się dość szybko. Na starcie zostałam poproszona o wybór produktu, który chciałam stworzyć, wybór formatu i rodzaju wykończenia. Cena każdej fotoksiążki zależy od tego jaki wybierzemy jej kształt, wielkość, ilość stron, rodzaj okładki. Na szczęście koszt naszego zamówienia poznajemy po zakończeniu wybierania wyglądu fotoksiążki. Moja kosztowała 200zł plus koszt przesyłki. Cena dość wysoka ale jakość mojego albumu również.

Efekt końcowy fotoksiążki jest identyczny z zapisem projektu na komputerze choć na moje oko mogę nawet pokusić się o stwierdzenie, że jest lepszy ;) No, może poza drobną wpadką w napisie na okładce - zostały "zjedzone" literki. Co prawda mogłabym złożyć reklamację ale czy jest sens? To tylko kilka literek a "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby" ;)Saal Digital Polska w swej ofercie ma nie tylko fotoksiążki. Są tam również kalendarze, plakaty, fotoprezenty, odbitki czy fotoobrazy. I właśnie o taki fotoobraz również się pokusiłam :)


Spośród wielu opcji (pleksi, płótno, płyta aluminiowa dibond…) wybrałam wydruk na płycie PVC o wymiarach 40x60cm. Płyta grubości 10mm jest bardzo wytrzymała i stabilna, mocowanie standardowe do samodzielnego montażu (a za dopłatą jest możliwość wyboru mocowania aluminiowego bądź na śruby, można również wybrać opcję bez mocowania). Obraz spokojnie może stać na półce. Kolory odwzorowane na obrazie są pięknie, a wydruk w tym formacie robi niesamowite wrażenie.Zdecydowanie częściej muszę drukować nasze zdjęcia w formie fotoobrazów :)

Jeśli chodzi o realizację zamówienia... przesyłka zarówno fotoksiążki jak i fotoobrazu doszła do mnie już po 3 dniach od momentu złożenia zamówienia. To na prawdę szybko zwłaszcza, że szła ona aż z Niemiec. Całość zapakowana została bardzo dokładnie i tu nie mam do czego się przyczepić.


Dziękujemy Saal Digital Polska za cudowny prezent! 

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. zgadza się, fotoksiazka nawet mi wyszła biorąc pod uwagę że aparat odmówił posłuszeństwa i robił fotki jak chciał, za karę jutro leci do naprawy :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)