Wyprawa na Marsa z Klocki Blocki

Dzień Dziecka, Mikołaj, urodziny... jest wiele okazji, w których jeden prezent sprawdza się zawsze. Przynajmniej u nas tak jest :) W niedzielę moja najstarsza pociecha skończyła 7 lat! Orzeszku... kiedy to zleciało... szybko, za szybko... czasie zwolnij! Poza zegarkiem, o którym marzył już od dawna, dostał również klocki... nie byle jakie klocki... klocki, które po ułożeniu przenoszą go na inną planetę i to dosłownie... Mars otwiera swoje bramy podczas radosnej zabawy.


Baza kosmiczna, prom kosmiczny, rakieta czy pojazd kosmiczny to wszystko po złożeniu wygląda na prawdę kosmicznie i bardzo realnie. Zestawy posiadają sporą ilość klocków, dużo elementów po złożeniu jest ruchomych. Instrukcje są na tyle czytelne, że mój świeżo upieczony 7 latek nie miał problemu z samodzielnym ułożeniem zestawów.
Zabawa takimi klockami to nie tylko ogromna frajda ale i pretekst do poszerzania wiedzy dziecka.O jakości Klocków Blocków pisałam już nie raz bowiem nie są to nasze pierwsze zestawy tych klocków. Cena adekwatna do jakości a pomysłowość zestawów z pewnością zasługuje na miano klocków godnych polecenia z okazji jak i bez okazji. Mikołaj i gwiazdka coraz bliżej a ja już zastanawiam się które zestawy wybrać ;)Prześlij komentarz

1 Komentarze

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)