Klocki Sluban - marzenia do spełnienia

Klocki to taki rodzaj zabawek, który sprawdza się zawsze i wszędzie. I nie ważne czy dzieci dostają je z okazji np. urodzin, Mikołaja czy na gwiazdkę, czy dostają je ot tak... bez okazji... one zawsze są gwarancją zadowolenia i uśmiechu od ucha do ucha. Klocki mogą być bardzo różne, tradycyjne, drewniane, plastikowe - każdy może wybrać takie, jakie najbardziej lubi.


Klocki Sluban to wyjątkowa, bardzo przemyślana kolekcja klocków. Pięknie zaprojektowane od razu przyciągają uwagę nie tylko dziecka, ale i niejednego dorosłego. Ciekawe zestawy tematyczne zapewniają wiele godzin zabawy, niesamowicie przy tym rozwijając wyobraźnię dziecka. 

Klocki Sluban już wielokrotnie pojawiały się na naszym blogu. Nie mogło ich zabraknąć również w tym roku w wielkim worze Mikołaja :)


W serii Town występuje kilkanaście różnych zestawów, co daje możliwość stopniowego ich kompletowania zwłaszcza, że ich cena zdecydowanie zachęca... najmniejsze zestawy kupimy już za około 5 zł, największe za około 300 zł.


 Czy warto rozważyć tę propozycję - szczególnie przed zbliżającym się Mikołajem - oceńcie sami.Klocki Sluban (Artyk) - do kupienia tu KLIK

Prześlij komentarz

0 Komentarze