poniedziałek, 20 listopada 2017

Ksiega polskich rymowanek

Kreatywnie w domu
Są takie książki, które powinny znaleźć się w każdym polskim domu. Obowiązkowo bez dwóch zdań! Książka, która w niezwykły sposób łączy pokolenia. To zbiór najpopularniejszych polskich wierszyków, wyliczanek i kołysanek, które towarzyszą moim dzieciom od maleńkiego, towarzyszyły mnie, towarzyszyły mojej mamie a zapewne i mojej babci. I choć moje dzieciaki w 80% znają je już na pamięć to pomimo to zapragnęłam mieć ją ponownie w naszej domowej bibliotece.


Wierszyki są łatwe do opanowania - krótkie, rytmiczne i wesołe. Dzieci z łatwością przyswajają słuchane teksty, ucząc się ich na pamięć. Te utwory są tak niezwykłe, że dziecko nauczone ich w wieku przedszkolnym pamięta je po kres swoich dni. Każdy wierszyk opatrzony jest ilustracją.
Czytanie dzieciom od maleńkiego w przyszłości procentuje... kiedyś to one będą czytać swojemu młodszemu rodzeństwu, uczyć je wierszyków na pamięć by w końcu uczyć z zapartym tchem recytować je swoje własne dzieci.

Księga polskich rymowanek

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 Comments:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates