Był sobie człowiek Miniencyklopedia od HippocampusBardzo polubiliśmy encyklopedie i komiksy Wydawnictwa Hippocamus i bardzo cieszy nas, że zanim kończymy zapoznawać się z nowo wydanymi nowościami Wydawnictwo zaskakuje nas kolejnymi. Był sobie człowiek to kolejna miniencyklopedia, która zasiliła nasze półki w domowej biblioteczce.


Dlaczego tak lubimy książki Wyd. Hippocampus? Powodów jest kilka... miniencyklopedie nie są przeładowane informacjami i ilustracjami, zawierają wartościowe treści, mają nowoczesną formę książki, wzbogacone o płytkę z filmami a przede wszystkim są uwielbiane od kilku pokoleń a to najlepszy dowód na to dlaczego młodzi czytelnicy tak garną się do Mistrza z wielką białą brodą (i nie jest to Mikołaj :P).

Był sobie człowiek - miniencyklopedia zawierająca blisko 50 stron, która w bardzo ciekawy sposób ukazuje dzieciom czym zajmowali się pierwsi ludzie, jak zmieniło się życie ludzkości na przestrzeni wieków i jakie najciekawsze wydarzenia w historii świata doprowadziły nas do miejsca, w którym dziś jesteśmy. 
Młody czytelnik dowiaduje się, że istnieje coś takiego jak historia ludzkości oraz poznaje wybitne postaci historyczne.Z taką książką edukacja to prawdziwa zabawa. Książki, które po prostu trzeba mieć... takie must have dla dziecka.

Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Córka uwielbia tę serię, a my dzięki temu wracamy do swojego dzieciństwa :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)