Fotoksiążka - wspaniały prezent pod choinkę


Uwielbiam robić zdjęcia moim dzieciakom, lubię gromadzić je w albumie. Fotografie oglądane na ekranie komputera czy telewizora nie mają takiego uroku jak album trzymany w dłoniach.

Tworzenie fotoksiążki jest przyjemne, proste, nie trwa długo i po prostu robię to z wielką radością. A taka fotoksiążka to świetny pomysł na prezent, np. pod choinkę czy z okazji Mikołaja.


PRINTU pozwala tworzyć własne oryginalne fotoksiążki, które staną się piękną pamiątką na lata. Tworzyłam już fotoksiążki w różnych miejscach ale aplikacja PRINTU stworzona jest bardzo intuicyjnie, nic w niej nie zgrzyta, nic się nie wiesza, nie ma nic co by mnie irytowało. Dla mnie stworzenie takiej fotoksiążki to po prostu chwila (w końcu mam już wprawę ;)).Można samemu tworzyć książkę od zera ale po co dodawać sobie pracy jak można skorzystać ją z gotowych szablonów, których ilość jest ogromna i każdy na pewno znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W każdym SZABLONIE mamy podgląd kilku stron i bez problemu wybierzecie to czego oczekujecie. A dla osób, które fotoksiążkę będą tworzyć po raz pierwszy, odsyłam do bardzo ciekawego i przydanego PORADNIKA O PROJEKTOWANIU FOTOKSIĄŻĘK PRINTU (filmik trwa niecałe 4 minutki a po jego obejrzeniu nie będziecie mieć żadnych trudności z realizacją i kreacją własnej książki).

Ja skorzystałam oczywiście z gotowego szablonu Świąteczny prezent ale wcale a wcale nie oznacza to, że nie mogłam w nim kombinować a wręcz przeciwnie... dodawałam, zamieniałam, kadrowałam, odbijałam w pionie czy poziomie, dodawałam ramki, podpisy i bawiłam się przy tym wyśmienicie.Uwielbiam PRINTU za to, że w prosty i przyjemny sposób mogę stworzyć prezent dla najukochańszych, jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny. Jakość, papier kredowy dobrej jakości, twarda oprawa, album przejrzysty, idealny do oglądania. 


Święta to taki magiczny czas a fotoksiążki PRINTU to wspaniały pomysł na prezent. Ja już swój stworzyłam i dzieciaki dostaną go właśnie pod choinkę. Pora na Was :)


Dla naszych czytelników i fanów czeka 44% zniżka na fotoksiążkę Printu (zniżka obejmuje wszystkie formaty, w dowolnej oprawie, bez limitu stron. Kod jest jednorazowy. Kod ważny jest do końca roku. Kod: kreatywnie

Myślę, że warto z niego skorzystać, taka książka będzie idealnym upominkiem dla ukochanych. Podarujmy im uśmiech i wzruszenie ;) 

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Świetny pomysł na prezent! Sama kiedyś dostałam od przyjaciół fotoksiążkę - cieszy do dziś, można sobie powspominać różne wydarzenia i wspólne podróże :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajny pomysł na prezent stanowiący pamiątkę na lata :-)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)