Nietypowe kartki świąteczne i spersonalizowane bombkiWśród świątecznych inspiracji nie może zabraknąć kartek, które dzieciaki tworzą z wielką ochotą a z jeszcze większą zanoszą na pocztę i wysyłają najbliższym. Dzisiejsze kartki z dedykacją dla cioci i pewnej małe księżniczki na dniach wyfruną do właścicieli. A pomysł na kartki podpatrzyłam w necie, lekko zmodyfikowałam i gotowe :)


Potrzebujemy kartkę papieru (ozdobną bądź jednokolorową... ważne, aby była z grubego papieru), sztuczny śnieg, wstążkę na kokardkę, zdjęcie, którym chcemy wypełnić kartkę a także plastikową pokrywkę.


Zdjęcie bądź jego fragment przyklejamy do kartki (ważne aby jej brzegi wystawały poza obręcz plastikowej pokrywki. Pokrywkę wypełniamy częściowo śniegiem i doklejamy do niej kartkę ze zdjęciem. Całość po wyschnięciu przyklejamy na docelową kartkę, przyozdabiamy kokardką, dopisujemy życzenia i gotowe!Mam nadzieję, że nasze słodkie kartki ze spadającym w środku śniegiem choć troszkę wywołają uśmiech na twarzach osób, dla których są przeznaczone :)


Poza kartkami stworzyłam dzieciakom spersonalizowane bombki na choinkę, które otrzymały w zamian za wykonane zadanie adwentowe. Radościom nie było końca! Takie niby nic a jednak daje tak wiele :)
Uwielbiam robić dzieciakom takie niespodzianki :)

Prześlij komentarz

4 Komentarze

 1. No niesamowite masz pomysły😃świetne i piękne

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki ale pomysł dobrze znany z neta a że efekty końcowe są mego nie mogłam ich lekko zmodyfikować i nie wykorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi się podobają te kartki i bombki ,ekstra😊 muszę takie zrobić z dziećmi

  OdpowiedzUsuń
 4. Agata Wierzgacz12 grudnia 2017 20:57

  Genialne 👍 odgapimy ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)