Zrób to... krok po krokuLubię książki z inspiracjami. Gotowe pomysły na zabawę z dziećmi. Nie muszę tracić czasu na szperanie w wujku google czym by tu zająć dzieciaki. Otwieram książkę a w niej moim oczom ukazuje się 10 prostych pomysłów do samodzielnego wykonania według prostych instrukcji, jak wykonać coś krok po kroku. Dodatkowo każdy z nich to pomysł "coś z niczego" a takie najbardziej lubimy :)


Zrób to sam krok po kroku to propozycja dla tych, którzy lubią tworzyć, przerabiać, udoskonalać, wymyślać i mieć satysfakcję z własnoręcznie oryginalnie wykonanych rzeczy. Do wykonania większości propozycji wystarczy to, co jest w każdym domu pod ręką: puszki, pudełka, spinacze, sznurki, słoiki, farby, klej. Czego chcieć więcej? Nic tylko tworzyć :)
Autorki książki zachęcają do realizowania własnych pomysłów i eksperymentowania. Zachęcają również do wykonywania pracy samodzielnie, bez pomocy dorosłych. Chodzi o to, by dziecko miało satysfakcję po zrealizowanym projekcie, wiedziało, że zrobiło coś samo!
Instrukcje wykonania są bardzo szczegółowo nie tylko opisane jak i zilustrowane.
Książka nowoczesna, elegancka, stylowa, godna uwagi!

Wydawnictwo Zakamarki

Prześlij komentarz

0 Komentarze