poniedziałek, 18 grudnia 2017

Zrób to... krok po kroku

Kreatywnie w domu


Lubię książki z inspiracjami. Gotowe pomysły na zabawę z dziećmi. Nie muszę tracić czasu na szperanie w wujku google czym by tu zająć dzieciaki. Otwieram książkę a w niej moim oczom ukazuje się 10 prostych pomysłów do samodzielnego wykonania według prostych instrukcji, jak wykonać coś krok po kroku. Dodatkowo każdy z nich to pomysł "coś z niczego" a takie najbardziej lubimy :)


Zrób to sam krok po kroku to propozycja dla tych, którzy lubią tworzyć, przerabiać, udoskonalać, wymyślać i mieć satysfakcję z własnoręcznie oryginalnie wykonanych rzeczy. Do wykonania większości propozycji wystarczy to, co jest w każdym domu pod ręką: puszki, pudełka, spinacze, sznurki, słoiki, farby, klej. Czego chcieć więcej? Nic tylko tworzyć :)
Autorki książki zachęcają do realizowania własnych pomysłów i eksperymentowania. Zachęcają również do wykonywania pracy samodzielnie, bez pomocy dorosłych. Chodzi o to, by dziecko miało satysfakcję po zrealizowanym projekcie, wiedziało, że zrobiło coś samo!
Instrukcje wykonania są bardzo szczegółowo nie tylko opisane jak i zilustrowane.
Książka nowoczesna, elegancka, stylowa, godna uwagi!

Wydawnictwo Zakamarki

Kreatywnie w domu / Autorka

Kreatywnie zakręcona Mama 4 Bąków. Wspólnie z dzieciakami pokazujemy nasze pomysły na zabawę i naukę. Z nami jest zawsze twórczo, kreatywnie i przyjemnie.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates