Ramka na prace DIYWiększość kreatywnej twórczości moich dzieciaków zdobi a to magnetyczną tablicę na ścianie, a to wisi w ramkach, a to na lodówce. Ciągle nam mało miejsca. Stworzyłam więc dzieciakom ramki na ich mini prace, które powstają w zatrważającym tempie w ilości takiej, że nie nadążam Wam ich pokazywać na blogu :)


Do stworzenia ramek użyłam tektury falistej, ozdobnych klamerek oraz taśmy dwustronnej. Z tektury wycięłam ramki, które podkleiłam tekturą w innym kolorze. Dokleiłam klamerki z motywem motyla (i zrobiło się tak wiosennie), dzięki którym prace przymocowywane są do ramki. Ramki podkleiłam dwustronną taśmą i przykleiłam do... szafy ;) Zamiast taśmy można użyć sznurka/tasiemki i zawiesić na haczyku. Wykonanie takich ramek zajmuje chwilkę a cieszą oko na długo :)A tak się prezentują prace w nowych ramkach :)

A Wy jaki macie sposób na przechowywanie prac swoich dzieci?

Prześlij komentarz

2 Komentarze

  1. Śliczne:) U nas przez jakiś czas prezentują się na ścianie (w kuchni mam część ściany pomalowany farbą magnetyczną) a później trafiają opisane szczegółowo (kiedy i kto) do pudełka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Blondynki Kreatywnie8 marca 2018 10:48

    Aretycznie genialne

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)