Bajki 5 minut przed snem


Bajki o bajkach... wersja książkowa... fajna alternatywa dla telewizora. Osobiście nie cierpię Spider-Mana, a Maszę i jej przyjaciela znamy dosłownie kilka miesięcy. Cóż jednak począć, gdy okazuje się, że Twoje pociechy za nimi przepadają? Dzieciństwo rządzi się swoimi prawami dlatego też książki z wyżej wymienionymi bohaterami zagościły w naszym domu.


Bajki 5 minut przed snem to nowa seria książek do czytania dzieciom przed snem choć my ich bynajmniej przed snem nie czytamy ;) Główną siłą tych bajek są przede wszystkim bohaterowie, doskonale znani i uwielbiani przez dzieci. Każda z książek zawiera od kilku do kilkunastu opowiadań, a na przeczytanie każdego z nich wystarczy jedynie 5 minut (u nas to zdecydowanie dłuższy czas). Wizualnie książki są bardzo fajnie wydane... barwne, sugestywne ilustracje zajmują większą część strony.

 

Masza i jej leśni przyjaciele to bajka, na którą z utęsknieniem każdego wieczoru czekają dzieciaki. Zabawne, szalone i zupełnie niecodzienne perypetie ulubionych bohaterów, których nie da się nie lubić! 7 różnych historyjek... co jedna to ciekawsza i bardziej szalona od poprzedniej. Masza bardzo często odwiedza Niedźwiedzia w jego chatce w lesie. Razem przeżywają mnóstwo przygód. Zwykle kiedy chce zrobić coś dobrego powstają z tego same tragedie ale od czego ma się przyjaciela, który stoi na straży... Niedźwiedź obdarzony nadzwyczajną cierpliwością i opanowaniem wszystkie pomysły Maszy przyjmuje z iście anielskim spokojem.
Spider-Man to 12 niesamowitych historii o Spider-Manie i innych superherosach, takich jak chociażby Iron Man, Kapitan Ameryka czy Hulk. Historie, które czyta się z ogromną przyjemnością i nie ważne czy czyta rodzic czy dziecko samodzielnie. Każda historia dotyczy czegoś innego ale wszystkie łączy coś wspólnego... każda zawiera morał i w każdej zwycięża dobro.

Zerknijcie na stronę wydawnictwa... KLIK - tam cała seria książek z bajkowymi bohaterami :)


Prześlij komentarz

0 Komentarze