Wilcze nowości


Wśród wielu bohaterów książek jest taki jeden, na którego przygody czekamy z utęsknieniem. Sympatyczny, zabawmy, zdarza mu się popełniać błędy (ale komu się to nie zdarza?) ale najważniejsze... nie sposób go nie kochać :)


Znacie Wilka i jego przygody? Czytacie? A może macie swoją ulubioną część? My uzbieraliśmy już całą serię i każdy z domowników ma w niej swoją ulubioną część... nawet tata, a ten kto dotrwa do końca postu dowie się które przygody spasowały mu najbardziej ;)

Każda z książeczek porusza ważny problem, który można odnieść do naszego codziennego życia... Wilk boi się własnego cienia, chciałby w sobie coś zmienić a nóż do twarzy będzie mu w różowym ;). Wilk, który lubi podróżować... był na Marsie czy w amazońskiej dżungli. Próbował nawet swoich sił na estradzie. A co spotka naszego bohatera w najnowszych częściach?


O Wilku, który miał humory - pierwsze skojarzenie po przeczytaniu tytułu? Któż z nas ich nie ma? Któż z nas nie ma problemów z opanowaniem własnych emocji... w jednej chwili jesteśmy weseli a za chwilę smutni, z euforii popadamy w melancholię, mamy sto tysięcy pomysłów na minutę a gdy coś jest nie po naszej myśli wpadamy w szał... Nasz główny bohater ma właśnie takie nagłe zmiany nastrojów. Przyjaciele mieli serdecznie dość jego zmiennych nastrojów i postanowili mu pomóc odnaleźć równowagę. Tylko jak to zrobić? Joga, intensywny wysiłek fizyczny, a może ćwiczenie precyzji i cierpliwości? Przed Wilkiem nie lada wyzwanie. Czy mu się uda?


O Wilku, który nie lubił czytać ale mimo to kochał książki... małe czy duże, grube czy chude, romanse, powieści czy słowniki... kochał je wszystkie... pożerać. Smak papieru go zachwyca a czytanie jest nuuuuudne. Jego leśni przyjaciele próbowali go przekonać, że zanim zje książkę, poznałby choć ich treść i postanowiły ofiarować koledze zestaw wybranych specjalnie dla niego książek, zapewniając że to pozycje, z którymi na pewno nie będzie się nudził. Bez euforii usiadł z lekturą w fotelu, jednak po trzech stronach... no właśnie! co sprawiło, że Wilk zaczął czuć wielką potrzebę czytania?

Nie ma tygodnia abyśmy nie czytali Wilka przed snem. On jest taki uroczy... nawet tacie przypadł do gustu i chodzi i powtarza... nie, nie pasuje mi to wcale :D A kto zgadnie w której części Wilk wypowiedział te słowa? Bardzo się cieszymy, że wyszły dwie kolejne części przygód naszego ulubionego bohatera i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych...Prześlij komentarz

0 Komentarze