Dobranocki na pogodę i niepogodę

Dobranocki na pogodę i niepogodę... spokojne opowiadania, które świetnie sprawdzą się na zakończenie każdego dnia, a czytanie dziecku ma niezwykłą moc... zbliża, pozwala nawiązać wyjątkową więź. Czas spędzony wspólnie po dniu pełnym wrażeń w towarzystwie dobrej książki to jest to co "tygryski" lubią najbardziej.


12 opowiadań, których autorami są doskonali polscy współcześni pisarze... opowiadań, w których aż roi się od przygód i bohaterów wszelakich... podróż kosmiczna, koza Fionka, która wyruszyła do gwiazd, rudy kotek sprawdzający czy wszystko jest na miejscu, magiczna księżniczka o imieniu Rozeda, która w ogóle nie śpi. Opowiadania mają łagodny charakter, są bezpieczne, nie pobudzają wyobraźni dziecięcej, której niewiele trzeba, do tworzenia nieprzyjemnych obrazów. A nie ma nic gorszego niż złe sny po przeczytanej bajce na dobranoc. Po tej lekturze z pewnością w głowie pozostaje sielanka, radość i rządzą przygody.

Ilustracje... co tu dużo pisać... pastelowe, sielskie i anielskie, piękne i delikatne a za razem tętniące energią. Jednym słowem... boskie! Idzie się w nich zakochać od pierwszego spojrzenia. W dodatku grubaśne tomisko w twardej oprawie, fajny papier, ładna okładka... to musi się podobać.

Dobranocki na pogodę i niepogodę są doskonałe nie tylko na każda pogodę ale także na każdą porę dnia.

Dobranocki na pogodę i niepogodę
Wydawnictwo Nasza Księgarnia
Ilustracji: Magdalena Kozieł-Nowak
Ilość stron: 224
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2018

Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Bardzo lubimy. Nie wiem kogo te opowiadania bardziej usypiają - dziecko czy mnie ;D Tak czy siak - działają!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)