Dzień Dziecka z Blockami


Dzień Dziecka, Mikołaj, urodziny... jest wiele okazji, w których jeden prezent sprawdza się zawsze. Przynajmniej u nas tak jest :) Klocki... wśród tak licznych zestawów ciężko dokonać wyboru, który zestaw najbardziej przypadłby do gustu naszemu dziecku. A że ma to być prezent przecież nie spytamy go który z zestawów by chciał... u mnie nawet podpytywanie nie wchodzi w grę... od razu młody mnie rozszyfrowuje ;) Najlepiej byłoby wyposażyć się we wszystkie. Klocki Blocki wypuściły właśnie nowości z serii MyCity... śmieciarka, laweta, cysterna, stacja paliw, stacja obsługi czy myjnia. Część z nich dziś Wam zaprezentuje...


Ruchome elementy, bogactwo dodatków, dbałość o każdy najmniejszy szczegół. Ludziki, budowle, wszystko co stworzyliśmy w rzeczywistości wygląda równie cudnie jak na opakowaniu. Takie właśnie są Blocki!


Wiele godzin spędzone na układaniu klocków a później jeszcze więcej godzin spędzone na zabawie... a jakie historie przy tym powstają :D I niech mi ktoś powie, że klocki nie rozwijają dziecięcej wyobraźni! O małej motoryce już nie wspomnę ;)
Zabawa klockami tego typu to doskonałą stymulacja motoryki małej, manipulowania małymi rączkami, wyobraźni, planowania przestrzennego, logiki.
Polecam zdecydowanie klocki Blocki tym wszystkim, którzy poszukują solidnego produktu, dobrej jakości w bardzo przystępnej cenie. My zdecydowanie jesteśmy na TAK :)Prześlij komentarz

0 Komentarze