Pismo Święte dla młodych


Pierwsza Komunia i zazwyczaj pierwsze zetknięcie dzieci z Biblią. Część z nich dostaje swoją pierwszą Biblię właśnie w tym ważnym dla siebie dniu. Wielką, ciężką księgę z bardzo dużą ilością cienkich kartek, z tekstem, który jest napisany takim językiem, że trudno cokolwiek dzieciom zrozumieć. Zazwyczaj odstawiają ją na półkę na dobrych kilkanaście lat. Dziś pokażę Wam wyjątkową Biblię... Biblię dla młodych, która została opracowana pod kątem dzieci. 


Jest kolorowo... każda księga posiada barwne wprowadzenie przybliżając dziecku autora, czasy, treść i umiejscowienie wydarzeń. Mnóstwo w niej barwnych tematycznych ramek zawierających sylwetki ciekawych postaci biblijnych, zapamiętujemy ważne wersety, czy też odkrywamy codzienne życie w starożytności a także zawierające interesujące informacje, dzięki którym dzieciom będzie łatwiej zrozumieć trudniejsze fragmenty Biblii. Na końcu Pisma znajdą kolorowe mapy i obszerny słowniczek trudniejszych wyrazów.

Z racji, iż w Biblii tej został zachowany oryginalny tekst, nadaje się ona dla wszystkich – od najmłodszego członka rodziny po najstarszego. To świetny pomysł na prezent z okazji Pierwszej Komunii  Świętej czy bierzmowania.Warto, aby była w każdej katolickiej rodzinie. Warto, aby dzieci dorastały ze Słowem Bożym w sercu. Czytanie Pisma Świętego bez wątpienia umacnia rodzinę a Słowo Boże zachwyca...


Pismo Święte dla młodych

niePrzeczytane.pl Księgarnia internetowa

Prześlij komentarz

0 Komentarze