Układanki malucha od Kapitan Nauka


Puzzle/układanki dla malucha... jedne z pierwszych, które z pewnością zaszczepią jego miłość do układania puzzli w późniejszym "doroślejszym" czasie wydał całkiem nie dawno Kapitan Nauka. Wiadomo dzieci są różne... jedne interesują się układaniem puzzli, dla innych puzzle w ogóle mogłyby nie istnieć. Na szczęście moje dzieciaki należą do tej pierwszej grupy. Od małego lubiły układać najróżniejsze układanki i puzzle i tak im zostało do tej pory.


Nowości od Kapitan Nauka to serie układanek 2- i 3-elementowych dla najmłodszych maluchów oraz układanki w wersji anglojęzycznej dla nieco starszych dzieci... tudzież przedszkolaków. Układanie puzzli pozwalają nie tylko ćwiczyć motorykę małą i umiejętności manualne ale przede wszystkim rozwija logiczne myślenie, szuka powiązań i zależności między obrazkami. Puzzle od Kapitan Nauka są solidnie wykonane... gruby, mocny karton, ilustracje proste, bardzo czytelne dla dziecka i ładne.


Układanki malucha. Znajdź zwierzę - 2-elementowa układanka, w której to dziecko poznaje zwierzęta i ich naturalne środowisko. Jego zadaniem jest dopasowywać zwierzaka do miejsca, w którym żyje i w którym najczęściej możemy go spotkać. Ułatwieniem dla dziecka może być fakt, że pasujące do siebie puzzle mają tło tego samego koloru.


Układanki malucha. Kształty - również 2-elementowe puzzle i pierwsza przygoda dziecka z kształtami. Wyszukiwanie kształtów na ilustracjach, dopasowywanie elementów, łączenie obrazków to tylko niektóre z działań, jakie może wykonywać maluch podczas zabawy z puzzlami.Układanki malucha. Co pasuje? - puzzle 3-elementowe, podczas układania których dzieci zastanawiają się co do czego pasuje... Czy parasol przyda się w deszczu czy w słoneczny dzień? Czy złota rybka mieszka w akwarium?
Polecamy!

Warto rozwijać pasję do układania od najmłodszych lat :)


Całą ofertę układanek znajdziecie na KapitanNauka.pl ---> KLIK


Prześlij komentarz

1 Komentarze

  1. Uwielbiamy układanki :). Ja i mój synek :). Zawsze bardzo lubiłam układać puzzle i jakoś tak dość często zaczęłam je kupować mojemu dziecku ... aż i on je polubił ;).

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za poświęcony nam czas! Miło będzie jeśli napiszesz co sądzisz o tym poście ;-)