ZRÓB TO SAM- MODNE OPASKI DO WŁOSÓWKiedy ma się w domu trzy księżniczki, była to tylko kwestia czasu, kiedy to zacznie się strojenie i wybrzydzanie... dziś geterków nie chce... chce spódniczkę! A do spódniczki oczywiście musi być coś na włosach... tak więc ilość opasek w naszej kolekcji powiększa się z dnia na dzień.

Ola tydzień temu miała swoje urodziny. Jednym z prezentów był zestaw jakże kreatywny... do samodzielnego stworzenia opasek do włosów.


Zestaw zawiera:
- 5 kolorowych plastikowych opasek
- tkanina do wyplatania opasek
- materiałowe kwiatki
- samoprzylepne kryształki
- kolorowe wstążeczki
- koraliki
- 4 gumki do włosów         


Zestaw do samodzielnego stworzenia sprawia, że każda mała artystka pęka z dumy... samodzielnie stworzona opaska, ozdoba do włosów jest najcenniejsza i najpiękniejsza. Z tych akcesoriów można wyczarować magiczne opaski, wystarczy tylko wyobraźnia. Dziewczynki, która lubi manualne zajęcia będą zachwycone takim zestawem. 

I choć jest to zestaw przeznaczony dla dzieci 5+, uważam, że odpowiednim wiekiem będzie minimum 7+. O ile moja 5latka poradziła sobie z ozdobieniem "gotowych" opasek o tyle wyplatanie zupełnie jej jeszcze nie szło. Ale od czego ma się starszego brata ;)
Bo najpiękniejsza ozdoba na świecie to taka stworzona przez siebie :)Zestaw zapakowany w ładne, oryginalne opakowanie idealnie nadaje się na prezent.


POLECAMY!

Modne Opaski do Włosów ADDO Zrób to sam


Prześlij komentarz

0 Komentarze