Jurassic World w zadaniach i łamigłówkach
Dino... zaury lubią mali i duzi. Na wycieczkach, w książkach... hit ostatnich dni... Jurassic World od Egmond.
Jurassic World 2. Stwórz raptora. Książka młodego konstruktora - książka ta to prawdziwy hit... prawdziwa gratka! Wszystko za sprawą tytułowego raptora, który... UWAGA! stworzysz wspólnie z dzieckiem (wspólnie bo nawet mój 8latek potrzebował pomocy przy zaginaniu i łączeniu małych elementów, z większymi sobie radził). Po stworzeniu zachwyt murowany! A jaka zabawa :)

Oprócz możliwości stworzenia dinozaura, książka zawiera ciekawe informacje na temat parku dinozaurów i zamieszkujących w nim okazów, jest wspaniale zobrazowana, wypełniona licznymi grafikami oraz fotografiami. Z książką dowiesz się m.in. do których jaszczurów można się zbliżyć na odległość dziesięciu kroków, a których unikać.A jak stworzymy Raptora możemy troszkę wytężyć umysł... tzn. nie my a dzieci ;)

Znakomita pozycja dla dzieci wczesnoszkolnych. 32 strony wciągających zadań z dino w roli głównej... gry, zagadki, labirynty, łączenie punktów, kolorowanki, szukanie różnic, czy cienia odpowiedniego gada. Jednym słowem... wszystko to co dzieciaki uwielbiają.

Ogrom zadań, ale i naklejkowe szaleństwo a z nimi scenki, które należy wypełnić naklejkami wedle własnej inwencji. Piękne kolorowe obrazy i tło, zachęca do działania a same treści zadań są skonstruowane tak, iż dziecko niemalże przenosi się w ten tajemniczy i mroczny świat prehistorii. Bardzo ciekawa pozycja książkowa :)

 POLECAMY wszystkim fanom dino!

Prześlij komentarz

0 Komentarze