RABKOLAND - dziecięcy raj

RABKOLAND - miejsce, które pierwszy raz odwiedziliśmy rok temu. Miejsce, do którego powróciliśmy w tym roku. Miejsce, do którego z pewnością wybierzemy się w kolejnych latach.

Oto nasze powody, dla których wróciliśmy w to wspaniałe miejsce...

Prawdziwe dziecięce (i nie tylko) miasteczko... od malucha do starszaka a nawet dla nie jednego dorosłego... zabawa wyśmienita dla każdego z nich. Sami zobaczcie...

Maluchy świetnie będą się bawić w Dolinie Trzmiela... bowiem właśnie cała Dolina przeznaczona jest dla najmłodszych wizytatorów parku... Znajdują się tu małe karuzelki w pięknej bajkowej scenerii oraz piaszczysty plac zabaw z huśtawkami, spływ łódką a także od tego roku rowerki wodne - choć te przeznaczone są dla dzieci od 6 roku życia a szkoda bo moja obecna 4 latka dawała na nich radę już rok temu :)

Idźmy dalej... Wioska Wikingów przenosi maluchy w kolejną wspaniałą krainę... duży plac zabaw z prawdziwą łodzią wikingów, wysoką wieżą ze zjeżdżalnią oraz kopalnią skarbów.  

Na pozostałej części parku również znajduje się ogrom atrakcji dla nich...Ci nieco starsi, żądni emocji i adrenaliny koniecznie powinni  wskoczyć na karuzelę Crazy Clown, rozhuśtaną w morskich falach Łódź Wikingów oraz szaloną kolejkę Rabka Express czy najbardziej ekstremalną atrakcję parku... Music Express. W najnowszej części parku czeka także wysoka wieża swobodnego spadku Duch-Duch


Te atrakcje jeszcze nie dla nas... co nas cieszy bo będzie powód do odwiedzin parku w kolejnych latach :)

Sami widzicie... jest co robić z dziećmi w RABKOLANDZIE :)

A to jeszcze nie wszystko... wciągu dnia dzieciaki mogą obejrzeć występy w Teatrze Pacynka oraz pokaz w Teatrze Magii Hokus Pokus.W parku od ostatniej naszej wizyty powstało kilka nowych atrakcji... strefa Górolsko Dżunglo – w upalny dzień można się tam poczuć jak na egzotycznej wycieczce...  mini park fontann, w którym można się orzeźwić po gorącym dniu a także kolejka Kamienne głowy, z której dzieciaki nie chciały zejść ale nie zdradzę Wam dlaczego ;)Kilka nowych powstało a w zamian kilka starych ubyło... Straszny dwór i Dom śmiechu. Ten drugi jednak odnaleźliśmy w innej części parku ;) 


Polecam zaplanować wypad do Rabkolandu na tygodniu - totalny luz bluz, dzieciaki korzystały z każdej atrakcji kilkukrotnie i to bez ponownego stania w kolejce, baaa tych kolejek w ogóle nie było!


Bilet na wszystkie atrakcje kosztuje 34zł (z kartą dużej rodziny jest taniej), dla maluchów o wzroście do 85 cm - jedynie 1zł. Uważam, że nie jest to zbyt wygórowana cena jak za całodniową zabawę. W wesołym miasteczku skorzystanie z karuzeli to koszt koło 5-6zł, czyli 6-7 przejazdów a tu korzystamy do woli, dopóki dzieciaki nie padną!

Szczegółowy cennik - KLIK

To co, udało mi się przekonać Was, że koniecznie trzeba się tu wybrać? My na bank wrócimy tu za rok!

RABKOLAND / FB

Prześlij komentarz

0 Komentarze