Magia mojego imienia - wyjątkowy prezent


Domowa biblioteka moich dzieciaków pęka w szwach, nie pomógł zakup dodatkowych regałów. Mimo to wciąż buszuję po necie w poszukiwaniu wydawniczych nowości, prawdziwych perełek. Zupełnie niedawno wpadłam na książki, które w przeciągu chwili stały się książkami typu must have. Już po kilku sekundach wiedziałam, że zajmą one bardzo ważne miejsce w biblioteczkach dzieciaków, że będą po nie sięgać non stop. Książeczki, które za każdym razem gdy będą czytane będą budować w dzieciakach poczucie własnej wartości i dodawać im wiary w siebie. Bo każde dziecko jest inne, każde wyjątkowe.


Magia mojego imienia zaprasza wszystkie dzieci na magiczną podróż pełną uroczych postaci, które towarzyszą dzieciom w ekscytującej przygodzie, w pełnej kolorów krainie niesamowitych bajek. 


Wszystko zaczyna się od pytania... Mamusiu, powiedz mi dlaczego mam na imię JAKUB? Co to znaczy? Dlaczego je wybrałaś? Dokładnie te pytania dość często zadaje mi mój pierworodny. Bo on wolałby się nazywać inaczej... wolałby do momentu przeczytania tej magicznej książki, historii chłopca o takim samym imieniu, który równie mocno jak mój Kuba chciał znać znaczenie swojego imienia. W rzeczywistości to książka o nim samym.Historia ta toczy się we śnie chłopca a każda litera jego imienia oraz dopasowana do niej pozytywna cecha jest wpleciona w ciekawe i pouczające opowiadanie. Każde opowiadanie toczy się w innym miejscu... w chmurach, na biegunie północnym, na sawannie czy w Afryce.

J jak jedyny w swoim rodzaju... jedyny bo tylko on wpadł na pomysł by obudzić chmury.

A jak aktywny... bo tylko on znalazł świetny pomysł na rozruszanie znudzonych fok.

K jak kreatywny... bo tylko on znalazł sposób jak pomóc przestraszonym małpom dostać się do rodziny.

U jak uroczy... bo tylko on pomógł małej zebrze odnaleźć swoją mamę.

B jak bystry... bo tylko on znalazł sposób na przechytrzenie olbrzyma, pomagając równocześnie wiewiórkom.
Młodsze dziecko słucha uważnie, natomiast starcze samodzielnie czyta książkę o sobie samym. Bez wątpienia to bardzo ekscytująca podróż. Na 38 stronach znajdą piękne ilustracje m które idealnie współgrają z tekstem.

W przypadku krótkich imion dodawane są opowiadania nie związane z żadną literką imienia, chodzi o to, by całość była spójna i miała sens. Same opowiadania są łatwe do zrozumienia, napisane prostym językiem i nie za długie.


W ten sposób każde dziecko otrzymuje wyjątkową bajkę, która pomoże mu zrozumieć ukryte znaczenie każdej litery jego imienia. Książki jednym słowem są fantastyczne!

Format książki A4, twarda oprawa i dość grube, błyszczące strony sprawiają, że książki są wytrzymałe. Czcionka jaką napisany jest tekst jest duża, czytelna i przejrzysta.

Książka wywołuje ogromny uśmiech na twarzach dzieci, ma w sobie moc, która sprawia, że chce się do niej wracać!


Stworzenie takiej wyjątkowej książki jest dziecinnie proste. Wystarczy na stronie Magia mojego imienia, wpisać imię naszego dziecka, wybierać płeć, kolor skóry oraz włosów. Dodatkowo możemy utworzyć dedykację, personalizację na okładce a także wybrać rodzaj oprawy (miękka lub twarda). Gdy wszystkie powyższe punkty już odhaczymy, pozostaje nam złożyć zamówienie i czekać na listonosza. Po otwarciu paczki, "banan" na ustach gwarantowany!

To wspaniały prezent z okazji jak i bez okazji.

POLECAMY!!!


Prześlij komentarz

0 Komentarze